Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ customized scent air diffuser ] eşleşme 168 Ürünler.
Ofis Düşük Gürültü İçin Renkli Alüminyum Sessiz Çalışma Kokusu Hava Makinesi
| Renk:: | Siyah, Gümüş, Altın |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
500ml HVAC Scent Diffuser System with Dual Nozzle LED Panel and External Nebulizer for Commercial Use
| Gerilim: | 220v/50Hz |
|---|---|
| Güç: | 50W |
| Gürültü seviyesi: | < 32dba |
Metal 22W 2000m3 500ml Hvac Otomatik Aroma Difüzör
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Kapasite: | 500 / 1000ml |
| Gerilim (V):: | DC12V |
Hvac 22W Metal Otomatik Aroma Difüzör 1000ml
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Kapasite: | 500/1000ml |
| Gerilim (V):: | DC12V |
Otomatik Koku Difüzör Makinesi ve Dijital Reklam Görüntüleme Ekranları
| Ürün adı: | Reklam Ekranı |
|---|---|
| İşletim sistemi: | Android 4.4 / 5.1 / 7.1 |
| Malzeme: | Metal Kasa + Sertleştirilmiş Cam Panel |
LCD Reklam Oynatıcı Ve Dokunmatik Ücretsiz Otomatik El Temizleyici Dağıtıcı ve Koku Difüzörü
| Ürün adı: | Reklam Ekranı |
|---|---|
| İşletim sistemi: | Android 4.4 / 5.1 / 7.1 |
| Malzeme: | Metal Kasa + Sertleştirilmiş Cam Panel |
Duvara Monte Koku Difüzör Makinesi LCD Reklam Oynatıcı Ve Dokunmatik Ücretsiz Otomatik El Dezenfektanı Dispenseri
| Ürün adı: | Reklam Ekranı |
|---|---|
| İşletim sistemi: | Android 4.4 / 5.1 / 7.1 |
| Malzeme: | Metal Kasa + Sertleştirilmiş Cam Panel |
Dijital Tabela Kokusu Difüzör Makinesi Reklam Mionitor Ekran El Dezenfektanı
| İşletim sistemi: | Android 4.4 / 5.1 / 7.1 |
|---|---|
| Malzeme: | Metal Kasa + Sertleştirilmiş Cam Panel |
| Kurulum: | Duvara Monte, tek başına |
Güvenlik Kokusu Difüzör Makinesi Reklam Mionitor Ekran El Dezenfektanı
| Ürün adı: | Reklam Ekranı |
|---|---|
| İşletim sistemi: | Android 4.4 / 5.1 / 7.1 |
| Malzeme: | Metal Kasa + Sertleştirilmiş Cam Panel |
Montaj Kokusu Difüzör Makinesi / Reklam Mionitor Ekran El Dezenfektanı Dijital Tabela
| Ürün adı: | Reklam Ekranı |
|---|---|
| İşletim sistemi: | Android 4.4 / 5.1 / 7.1 |
| Malzeme: | Metal Kasa + Sertleştirilmiş Cam Panel |

