Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ customized scent air diffuser ] eşleşme 168 Ürünler.
Reklam Mionitor Ekran Elektrikli Koku Makinesi Dijital Tabela
| Malzeme: | Metal Kasa + Sertleştirilmiş Cam Panel |
|---|---|
| Kurulum: | Duvara Monte, tek başına |
| Ekran boyutu: | 21,5 inç LED Ekran |
21.5 inç Stand Alone Reklam Mionitor Ekran El Dezenfektanı ve Koku Difüzörü Dijital Tabela
| Ürün adı: | Reklam Ekranı |
|---|---|
| İşletim sistemi: | Android 4.4 / 5.1 / 7.1 |
| Malzeme: | Metal Kasa + Sertleştirilmiş Cam Panel |
1000ml Capacity 220V Voltage 5000m³ Coverage HVAC Scent Machine Commercial Fragrance Diffuser
| Model numarası: | MX-601 |
|---|---|
| Malzeme: | Metal |
| Gerilim: | 220-240V |
100m2 Kapsama İçin Plastik Küçük DC Güç Parfüm Difüzör Makinesi
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Name: | Scent Air Machine |
| Fragrance Type: | Essential Oil |
Elektrikli Hvac Koku Difüzör Makinesi / Süpermarket İçin Gümüş Aroma Kokusu Difüzörü
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
130ml Uzaktan kumanda renkli Taşınabilir Alüminyum Hava Aroma Difüzörü
| Voltaj:: | 12v1a |
|---|---|
| Güç:: | 6W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Eloksallı Alüminyum 100 Kare Ft 130ml 6W Hava Aroma Difüzörü
| Voltaj:: | 12V1A |
|---|---|
| Güç:: | 6W |
| Gürültü:: | < 30dba |
HVAC Taşınabilir ev Oda Aroma Difüzör 220V Siyah Alüminyum bağımsız
| Güç:: | 15W |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Kapsam:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
Eloksallı Alüminyum Hava Tazeleyici Makinesi, 12V 1A Elektrikli Koku Makinesi
| Malzeme:: | eloksallı alüminyum |
|---|---|
| Hava pompası: | Nidec Japon pompası |
| Renk:: | Siyah gümüş |
Susuz Koku Esansiyel Yağı Nebulizatör Akıllı APP Kontrol Hava Aroma Makinesi
| Kurulum: | HVAC'a bağlı |
|---|---|
| pompa: | Alman yapımı |
| Renk: | siyah beyaz |

