Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ customized scent air diffuser ] eşleşme 168 Ürünler.
12V DC Silent HVAC Scent Diffuser Machine with 150ml Oil Capacity and 1ml/Hour Consumption
| Model numarası: | MX-603 |
|---|---|
| Gerilim: | DC12V |
| Güç: | 6W |
1000 Sqaure Metre için Mor Elektrikli Stand Alone Hvac Koku Difüzör Makinesi
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
Otel Lobisinde 5000cbm 6ml / H Koku Kontrolü Aroma Difüzör 31w
| Malzeme:: | Toz Boya metal |
|---|---|
| Maksimum Yağ tüketimi: | 6 ml / saat ±% 5 |
| teknoloji: | Soğuk hava difüzyonu |
2.6L Large Area 3000cbm 220V HVAC Scent System Commercial Scent Diffuser Machine with German Pump
| Model numarası: | MX-802 |
|---|---|
| Gerilim: | 220v/50Hz |
| Güç: | 50W |
Ev Ofis Aromaterapi Hava Parfüm Difüzörü AC DC Güç Kaynağı
| Timer Setting: | 1H/3H/6H/ON |
|---|---|
| Noise Level: | <25dB |
| Working Time: | About 10 Hours |
Aroma 360 Hava Kokusu Difüzör Makinesi 300cbm Bluetooth Mobil Uygulama Kontrolü
| İsim: | koku yayıcı makine |
|---|---|
| Malzeme: | eloksallı alüminyum |
| Gerilim: | 12V1A |
ABS PP Uzaktan Kumanda Oda Parfümü 10ml Kapasite 25-50ml / h Püskürtme Hacmi
| Voltage: | 110V-220V |
|---|---|
| Power Supply: | AC/DC |
| Product Name: | Scent Diffuser Machine |
3000cbm Merkezi Klima Aroma Difüzör Makinesi, 50W HVAC Koku Difüzör Makinesi
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| kapsama: | 3000CBM |
Soğuk Difüzyon 4000ml 5000m3 Otel Kokusu Makinesi
| Model numarası:: | MX-802 Otel Koku Makinesi |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
HVAC Sistemli Çevre Dostu Otel Koku Makinesi Ultrasonik Yok
| ad: | Otel Kokusu Makinesi |
|---|---|
| Model numarası:: | MX-802 |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |

