Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ customized scent air diffuser ] eşleşme 180 Ürünler.
0.1ml/h Koku Difüzör Makinesi DC12V 250ml Metal Alüminyum Nozul
| Güç (W): | 5 |
|---|---|
| Gerilim (V): | 12 |
| Garanti: | 1 yıl |
500ml Large Capacity 220V 50W Commercial Scenting Machine HVAC Scent System with Wifi App Control
| Kapasite: | 500ml |
|---|---|
| Güç: | 50W |
| Gerilim: | 220V |
App-Controlled HVAC Scent System with 500ml-2.6l Capacity and 50W Power for Aromatherapy
| Kapasite: | 500ml-2.6l |
|---|---|
| Güç: | 50W |
| Gerilim: | 220V |
Duvara Monte Edilen, 300CBM Kapsama Alanlı ve Sessiz Çalışan Aroma Makinesi (Esans Yağı Difüzörü)
| Kapasite: | 250 ml |
|---|---|
| Gürültü Seviyesi: | < 36 dB |
| Güç: | 5W |
Elektrikli Soğuk Mist Hava Aroma Difüzör Metal Susuz Aroma Koku Makinesi
| Yağ tüketimi: | 3ml/saat |
|---|---|
| Ses seviyesi: | < 25dba |
| Kapasite (CFM): | 600cbm |
Smart App Controlled HVAC Scent Diffuser with 500ml~2.6L Capacity and 50W Power for Hotel, Commercial, and Household Use
| Kapasite: | 500ml~2.6L |
|---|---|
| Güç: | 50W |
| Gerilim: | 220V |
Commercial HVAC Scent System with 3ml/hour Oil Consumption 3 Years Warranty and Aluminum Shell Aroma Diffuser Machine
| Kapasite: | 500ml |
|---|---|
| Güç: | 50W |
| Gerilim: | 220V |
Akıllı Dijital Görüntülü Reklamcılık Otomatik El Temizleyici Dispenseri
| İşletim sistemi: | Android 4.4 / 5.1 / 7.1 |
|---|---|
| Malzeme: | Metal Kasa + Sertleştirilmiş Cam Panel |
| Kurulum: | Duvara Monte, tek başına |
Temassız Reklam Mionitor Ekranı / Otomatik El Temizleyici
| Ürün adı: | Reklam Mionitor Ekranı |
|---|---|
| İşletim sistemi: | Android 4.4 / 5.1 / 7.1 |
| Malzeme: | Metal Kasa + Sertleştirilmiş Cam Panel |
Özel Logo HVAC Aroma Difüzörü Duvara Monte Uçucu Yağ Aroma Difüzörü
| Nem kontrolü: | nemlendirici |
|---|---|
| Zamanlama Fonksiyonu: | Evet |
| Garanti: | 1 yıl |

