Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ customized scent air diffuser ] eşleşme 180 Ürünler.
Ticari HVAC Koku Makinesi Uygulaması Kontrollü Susuz Koku Hava Difüzörü
| Renk: | Siyah beyaz |
|---|---|
| Kapasite (CFM): | 600 metreküp |
| Tip: | Cool-Mist Pervaneli Nemlendirici, uçucu yağ difüzörü |
Şarj Edilebilir Susuz Koku Hava Difüzörü 100sqm Yıkanabilir Nozul 50ml
| Ürün adı: | Koku Hava Makinesi |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Maksimum çalışma süresi: | 250 saat |
Fanlı Ticari Elektrikli Koku Hava Difüzör Makinesi 500ml HVAC Ev Kokusu Makinesi
| Doldurma şişesi: | 500ml |
|---|---|
| Dahili Fan: | Numara |
| Renk:: | Beyaz kırmızı |
Maxair Customized Commercial HVAC Scent System with Silent Operation for Hotel Lobby Aroma Diffusion
| Model numarası: | MX-802 |
|---|---|
| Gerilim: | 220v/50Hz |
| Güç: | 50W |
Zamanlayıcı etkinleştirilmiş, düşük gürültü seviyesi ve verimliliği olan beyaz kokulu hava makinesi
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Fragrance Type: | Essential Oil |
| Timer: | Yes |
Uzaktan kumandalı kokulu hava makinesi 100m2 kapsamlı ve 30ml/h püskürtme hacmi
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Size: | Small |
| Timer: | Yes |
Aromaterapi Kokusu ve Koku Yayma İçin 30ml / H Kokulu Hava Makinesi
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Name: | Scent Air Machine |
Customized Commercial HVAC Scent System with 50W Power 500ml Oil Capacity and 316L Stainless Steel Nozzle
| Model numarası: | MX-802 |
|---|---|
| Gerilim: | 220v/50Hz |
| Güç: | 50W |
DC Güç Uzaktan Kumanda Kokulu Hava Makinesi Beyaz Renk Küçük Boy
| Fragrance Type: | Essential Oil |
|---|---|
| Remote Control: | Yes |
| Material: | Plastic |
Ticari alanlar için Uygulama Denetlenen 2000 CBM Kapsama HVAC Uyumlu Kokulu Hava Makinesi
| Kapasite: | > 200 ml |
|---|---|
| Güç: | 30 W |
| Gerilim: | 12 V |

