Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ customized scent air diffuser ] eşleşme 168 Ürünler.
Mağazalar için kurulmuş özelleştirilmiş sessiz Aromaterapi Difüzörleri HVAC
| Voltaj:: | 220V / 50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
5W otel koku makinesi 120ml Kapasite 800-1000 metrekare Kapsama alanı
| Garanti: | 12 ay |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.8kg |
| Boyut: | 71*45*38cm |
1 ml/H kokulu difüzyon makinesi Düşük gürültü seviyesi 25dB 5 Grup Zamanlayıcı ayarlama
| Püskürtme Hacmi: | 1 ml/saat |
|---|---|
| Çalışma zamanı: | 5 Grup Zamanlayıcı Ayarı |
| Malzeme: | Alüminyum |
100 ml koku kapasitesi koku difüzyonu 12V voltajlı en iyi aromaterapi deneyimi
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Fragrance Type: | Essential Oil |
| Material: | Plastic |
30 Dakikalık Sprey Aralığı Küçük Aroma Difüzörü, Ferahlatıcı ve Canlandırıcı Bir Ortam İçin
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Coverage: | 100m2 |
| Spray Volume: | 30ml/h |
Rahatlatıcı aromaterapi deneyimi için plastik beyaz koku yayıcı makinesi
| Timer: | Yes |
|---|---|
| Size: | Small |
| Color: | White |
30ml/h püskürtme 30 dakikalık püskürtme aralığı olan hacimli koku difüzyonu
| Size: | Small |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Fragrance Capacity: | 100ml |
Özelleştirilmiş Otel Koku Makinesi gümüş alüminyum HVAC geniş alan koku difüzörü
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
25-50ml / H Püskürtme Hacmi ile ABS PP Uzun Ömürlü Koku Difüzör Makinesi
| Scent Capacity: | 10ml |
|---|---|
| Spray Volume: | 25-50ml/h |
| Product Name: | Scent Diffuser Machine |
12V Voltajlı Parfüm Makinesi 100ml Parfüm Kapasitesi'ile
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Noise Level: | Low |
| Size: | Small |

