Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ customized scent air diffuser ] eşleşme 168 Ürünler.
200 Sqaure Metre Koku Hava Difüzörü / Ticari Yerler Otomatik Hava Spreyi
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah beyaz |
| Kurulum: | DUVARA MONTE EDİLEBİLİR, masaüstü |
HVAC Scent System with No Maintenance in 2 Years Low Noise <25dba and Hotel Usage Aroma Air Diffuser
| Model numarası: | MX-8022 |
|---|---|
| Gerilim: | 220v/50Hz |
| Güç: | 50W |
50W Power Low Noise Cold-air Diffusion HVAC Scent Diffuser Aroma Diffusion System for Large Areas
| Model numarası: | MX-802 |
|---|---|
| Gerilim: | 220v/50Hz |
| Güç: | 50W |
DC12V Koku Kokusu Hava Makinesi 15W Aroma Difüzör Makinesi Alüminyum Şişe
| Kapsam: | 1200CBM |
|---|---|
| yağ tüketimi: | 0-1.8ml/saat |
| Güç (W): | 15W |
Dikey Alüminyum 200m3 300CFM 5W 130ml Kokulu Hava Makinesi
| Malzeme: | Eloksallı Alüminyum |
|---|---|
| renk: | Gümüş, Siyah, Glod, Mavi |
| Voltaj: | DC12V1A |
Yıkanabilir Çift Nozul Kokulu Hava Makinesi Şarj Edilebilir Susuz 250H 100sqm
| Tip: | Hava pompası |
|---|---|
| Kapasite: | 10-50ml |
| Maksimum çalışma süresi: | 250 saat |
Alüminyum 500ML Koku Hava Makinesi DC12V Orta Alan Elektrikli Koku Yağı Difüzörü
| Renk:: | Mor |
|---|---|
| Yağ tüketimi: | 1.5ml/saat |
| yeniden doldurma şişesi: | 500ml |
Uzaktan kumanda Taşınabilir Alüminyum Hava Aroma Difüzör sızdıran yağ yok daha düşük gürültü
| Voltaj:: | 12v1a |
|---|---|
| Güç:: | 6W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Eloksallı Alüminyum 500ml 1000m2 50W Aroma Yağı Kokusu Difüzörü
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Ofis için özelleştirilmiş renkli Elektrikli Merkezi Klima Koku Dağıtım Sistemi
| Güç:: | 15W |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Kapsam:: | 600cbm / 1000-2000square ft |

