Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ customized scent air diffuser ] eşleşme 168 Ürünler.
Stand Alone Hotel 22W 1500cbm 500ml Koku Aroma Difüzörü
| ad: | Hava Aroma Difüzörü |
|---|---|
| Voltaj:: | DC12V2A |
| Güç:: | 22W |
Özelleştirilmiş Otel Aroma Kokulu Hava Makinesi Alüminyum Metal Yağ Difüzörü
| Tip: | Cool-Mist Çark Nemlendirici, uçucu yağ difüzörü |
|---|---|
| Kurulum: | MERKEZİ, masaüstü, duvara monte edilebilir |
| Malzeme: | Alüminyum+Metal |
Özel Metal Hotel Aroma Kokusu Hava Makinesi 500 Metrekare Duvar Montajlı Beyaz
| Türü: | Cool-Mist Pervaneli Nemlendirici, uçucu yağ difüzörü |
|---|---|
| Kurulum: | MERKEZİ, masaüstü, duvara monte edilebilir |
| Malzeme: | alüminyum + Metal |
Ev Aromaterapi Kokulu Hava Makinesi Düşük Gürültülü Küçük Yağ Difüzörü
| uzaktan kumanda: | Evet |
|---|---|
| Size: | Small |
| Color: | White |
Zamanlayıcı ile donanımlı, düşük gürültü seviyesine sahip ve esanslı yağ kokusu tipine sahip kokulu hava makinesi
| Fragrance Type: | Essential Oil |
|---|---|
| Noise Level: | Low |
| Power Consumption: | 10W |
Uzun Ömürlü Düşük Gürültülü Kokulu Hava Makinesi 100ml Yağ Difüzörü 10W
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Coverage: | 100m2 |
| Spray Interval: | 30min |
100m2 Kapsama Plastik Kokulu Hava Makinesi 30 dakikalık püskürtme aralığı ve plastik malzeme ile
| Power Consumption: | 10W |
|---|---|
| Remote Control: | Yes |
| Coverage: | 100m2 |
30ml/saat Sprey Hacimli Koku Hava Makinesi, Esansiyel Yağ Kokusu ve DC ile
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Color: | White |
| Spray Interval: | 30min |
TWIN Pompa Soğuk Hava Difüzyon Metal Kokulu Hava Makinesi 500ml 200 Metrekare Alan İçin
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| Renk: | Siyah beyaz |
| Kurulum: | DUVAR MONTAJI, masaüstü |
HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle, 20,000 Hours Lifespan Pump, and Cold-air Diffusion Aroma Diffuser Machine
| Model numarası: | MX-8022 |
|---|---|
| Gerilim: | 220v/50Hz |
| Güç: | 50W |

