Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ customized scent air diffuser ] eşleşme 180 Ürünler.
Otomatik Koku Difüzör Makinesi LCD Ekran Mini Fan Soğuk Mist Hava Aroma Difüzörü
| Güç (W): | 5 |
|---|---|
| Gerilim (V): | 12 |
| Garanti: | 1 yıl |
400 ml Aromaterapi Difüzörleri, Maksimum Yağ Tüketimi 1,5 Ml / H ± 5% 20. 2*8*15. 5 Cm Ürün Boyutu
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Dimensions: | 20.2*8*15.5 |
130ml 12V1A Susuz Uzaktan Kumanda Koku Makinesi Alüminyum
| Malzeme: | Eloksallı Alüminyum |
|---|---|
| renk: | Gümüş, Siyah, Glod, Mavi |
| Voltaj: | DC12V1A |
HVAC Scent System with 3000CBM Coverage Noise <40dB and 1-Year Warranty for Commercial Use
| Kapasite: | 500ml(16,91oz) |
|---|---|
| Güç: | 50W |
| Gerilim: | 220V |
Otel için Duvara Monte Hava Aroma Makinesi Susuz Aroma Kokusu Esansiyel Yağı Difüzörü
| Güç (W): | 5 |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Başvuru: | Reklam |
Commercial HVAC Scent System with 500ml Capacity and 50Hz Frequency for Aromatherapy
| Kapasite: | 500ml(16,91oz) |
|---|---|
| Güç: | 50W |
| Gerilim: | 220V |
Marka Mağazaları için 12V 1A Sessiz Çalışan Ticari Koku Makineleri
| Satış sonrası hizmet sağlanır: | Ücretsiz yedek parçalar |
|---|---|
| Renk:: | Siyah gümüş |
| Uygulama Kontrollü: | Evet |
Commercial HVAC Scent Diffuser with 1000ml Capacity 35dba Noise and 5ml/Hour Oil Consumption for Large Areas
| Model numarası: | MX-601 |
|---|---|
| Ürün Boyutları: | 30*15*36cm |
| Paket Boyutları: | 42*41*48cm |
Rüya Otel Kokusu Yağı Koleksiyonu Doğal Beyaz Çay Rahatlatıcı bir deneyim için sedir ve sandal ağacı özleri
| Malzeme: | Doğal Öz |
|---|---|
| Koku: | Hayal etmek |
| Özellikleri: | Aroma Difüzör Kullanımı İçin |
Cabana 500ml Hotel Collection Limonlu Yağlar Yağmurlu Musk ve Diğer Parfümler
| Malzeme: | Doğal Öz |
|---|---|
| Koku: | Çadır. |
| Özellikleri: | Aroma Difüzör Kullanımı İçin |

