Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ customized scent air diffuser ] eşleşme 180 Ürünler.
12V Commercial Scent Diffuser with 1 Year Warranty and 100-300CBM Coverage for HVAC Systems
| Kapasite: | > 200 mL (>6,76oz) |
|---|---|
| Malzeme: | Metal |
| Güç: | 8W |
PBT ABS Aroma Kokulu Nebulizatör 6.5H Şarjlı POK Nemlendirme
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Başvuru: | Ev |
| Özel Kalıp: | Evet |
15W Ticari HVAC Aroma Difüzörü 500ml Uygulama Kontrollü Duvara Monte Edilebilir
| Güç: | 15W |
|---|---|
| Voltaj: | 12V |
| Kapasite: | 500ml |
Smart 500ml Commercial HVAC Scent Diffuser with 8W Power and 100-300CBM Coverage
| Kapasite: | > 200 mL (>6,76oz) |
|---|---|
| Güç: | 8W |
| Gerilim: | 12V |
Commercial Aromatherapy Diffuser with 12V Power 8W Consumption and 200mL Capacity for HVAC Scent System
| Kapasite: | > 200 mL (>6,76oz) |
|---|---|
| Güç: | 8W |
| Gerilim: | 12V |
800ml Capacity 12V Silent Operation Essential Oil Diffuser for Commercial Use with Bluetooth WIFI APP Control
| Kapasite: | 800ml |
|---|---|
| Malzeme: | Metal |
| Güç: | 8W |
15W Sessiz Duvara Monte Ticari Aroma Difüzörü 1200m3 Kapsama Alanı
| Güç: | 15W |
|---|---|
| Voltaj: | 12V |
| Kapasite: | 500ml |
Küçük Alan 130ml 6W Koku Difüzör Makinesi 300cbm
| Renk:: | gümüş, siyah, altın |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
| Güç:: | 6W |
Uçucu Yağ İçin Beyaz AC Powered HVAC Koku Difüzörü 130ml Kapasite
| Noise Level: | <35dB |
|---|---|
| Dimensions: | 12 X 8 X 4 Inch |
| Scent Capacity: | 130ml |

