Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ customized scent air diffuser ] eşleşme 180 Ürünler.
Plastik aromaterapi difüzörleri 0.5 pound yağ şişesi 400 ml yatak odasında veya oturma odasında aromaterapi için
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Coverage: | 500cbm |
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
500 ml My Way Hotel Koleksiyonu Parfüm Yağı, Limon Sandal Ahşap Amber Kokusu
| Malzeme: | Doğal Öz |
|---|---|
| Koku: | Benim yolum |
| Özellikleri: | Aroma Difüzör Kullanımı İçin |
Commercial HVAC Scent System with 20,000 Hours Lifespan Pump 316L Stainless Steel Nozzle and No Maintenance in 2 Years
| Model numarası: | MX-802 |
|---|---|
| Gerilim: | 220v/50Hz |
| Güç: | 50W |
5000m3 Coverage 220V Commercial HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and Central Air Conditioning Scent System
| Gerilim: | 220v/50Hz |
|---|---|
| Güç: | 50W |
| Gürültü seviyesi: | < 32dba |
Excelair HVAC Scent System with 20,000 Hours Lifespan Pump 316L Stainless Steel Nozzle and No Maintenance in 2 Years Scent Diffuser Machine
| Model numarası: | MX-8022 |
|---|---|
| Gerilim: | 220v/50Hz |
| Güç tüketimi: | 50W |
50W 25dba HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle for Large Commercial Spaces
| Model numarası: | MX-8022 |
|---|---|
| Gerilim: | 220v/50Hz |
| Güç: | 50W |
1ml/Hour Oil Consumption 150ml Oil Capacity Under 25dba Noise HVAC Scent Diffuser Essential Oil Spray Machine
| Model numarası: | MX-603 |
|---|---|
| Gerilim: | DC12V |
| Güç: | 6W |
Fanlı Büyük Kapsama Otel Lobisi Koku Makinesi Aroma Difüzör 22W
| kapsama: | 1500CBM/500SQ M |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Voltaj:: | DC12V2A |
Doldurulabilir HVAC Koku Difüzörü Ultrasonik Duvara Monte Edilemez 1200m3 15W
| Güç (W): | 15W |
|---|---|
| Gerilim (V): | 12v |
| Uygulama: | reklam |

