Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ customized scent air diffuser ] eşleşme 168 Ürünler.
1500CBM Kapsama Kokusu Esansiyel Yağı Difüzör Makinesi Tek Başına Koku Kontrol Sistemi
| Başvuru:: | Otel, Ticari, Ev |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Voltaj:: | DC12V2A |
Duvar Montajlı Siyah Aromaterapi Diffuser Görünümü Renk Siyah/Beyaz
| görünüm rengi: | siyah beyaz |
|---|---|
| zamanlayıcı ayarları: | 1 saat/3 saat/6 saat/açık |
| Ürün Boyutu: | 65*15*14 (cm) |
Hem iş hem de ev kullanımı için 24K Magic Hotel Klima Parfüm Yağı
| Malzeme: | Doğal Öz |
|---|---|
| Koku: | 24K Sihir |
| Özellikleri: | Aroma Difüzör Kullanımı İçin |
Toptan Oda Aroma Difüzör Metal malzeme ve 8000 saat kullanım ömrü
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah beyaz |
| Kurulum: | DUVARA MONTE EDİLEBİLİR, masaüstü |
31w 5000cbm Aromaterapi Yağı Difüzörü 6ml / h Otel Lobisi İçin
| Malzeme:: | Toz Boya metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Ses seviyesi: | <40dba |
Alüminyum Kabuk Koku Yağı Difüzörü 500ML 12v 2A HVAC Otel Lobisi
| Ses seviyesi: | < 25dba |
|---|---|
| Kapasite: | >200ml |
| Güç kaynağı: | Elektriksel |
Duvar Tipi HVAC Koku Sistemi 1000 Metrekare ft. Kapsama Alanı Beyaz Renk
| Color: | White |
|---|---|
| Power Supply: | AC |
| Coverage Area: | 1000 Sq. Ft. |
500ml Oil Capacity HVAC Scent Diffuser with German Pump and Timing Function Aroma Diffuser Machine
| Model numarası: | MX-802 |
|---|---|
| Gerilim: | 220v/50Hz |
| Güç: | 50W |
Electric Commercial Aroma Diffuser HVAC Scent Diffuser with Less Than 25dba Noise 3ml/Hour Oil Consumption for Hotel Usage
| Model numarası: | MX-802 |
|---|---|
| Gerilim: | 220v/50Hz |
| Güç: | 50W |
220V/50HZ 50W Power 25dba Sound Volume HVAC Scent Diffuser Commercial Scent Machine
| Model numarası: | MX-8022 |
|---|---|
| Gerilim: | 220v/50Hz |
| Güç: | 50W |

