Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ customized scent air diffuser ] eşleşme 168 Ürünler.
Duvara Monte Alüminyum Koku 1000m3 Elektrikli Aroma Difüzör
| tip: | elektrikli aroma difüzörü |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Yüklemek: | duvara montaj |
HVAC Kanalı 50W 4000ml 5000m3 Otel Koku Makinesi Alüminyum
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
1000CBM Koku Difüzör Makinesi Atomizer Nozulu HVAC Sistemine Bağlanır
| Güç kaynağı: | Elektriksel |
|---|---|
| Tip: | uçucu yağ difüzörü |
| Ses seviyesi: | < 25dba |
7 Gün Zaman Kontrollü Otel Koku Makinesi, Alışveriş Merkezi İçin Parfüm Aroma Spreyi
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Özel 500ML 12V 2A Alüminyum Otel Lobisinde Aroma Difüzör Ev Kokusu Makinesi
| Renk: | Siyah gümüş |
|---|---|
| Malzeme: | Bardak |
| Kurulum: | Klima veya Harici Bağlayın |
Düşük Gürültülü Otel Lobisinde Hava Spreyi / Geniş Alan Ticari Aroma Difüzörü
| Model numarası:: | MX-802 Otel Lobisinde Hava Spreyi |
|---|---|
| özellik: | düşük gürültü |
| Güç:: | 50W |
5 Grup Zamanlayıcı Otel Kokusu Makinesi, 120ml Kokusu Kapasitesi Hava Parfümü Makinesi
| Boyut: | 71*45*38cm |
|---|---|
| Çalışma zamanı: | 5 Grup Zamanlayıcı Ayarı |
| Ağırlık: | 1.8kg |
Alüminyum Otel 4L Yağ 50W 3000CBM HVAC Koku Difüzörü
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
1000CBM Ticari Koku Difüzör Makinesi Alüminyum Nozul 12V HVAC
| Kurulum: | HVAC'a bağlı |
|---|---|
| Orantılı frekans: | 50Hz |
| Ses seviyesi: | < 25dba |
12 Ay Garantili AC DC Güç Elektrikli Koku Difüzör Makinesi
| Power Consumption: | 2W |
|---|---|
| Noise Level: | <25dB |
| Coverage Area: | 200-300sq.ft |

