Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ customized scent air diffuser ] eşleşme 168 Ürünler.
5000 CBM Big Mist Ticari Koku Makinesi Aromaterapi Yağı Difüzörü
| Malzeme:: | Toz Boya metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Güç:: | 31W |
Otel için Metal 22w 1000ml 3000cbm HVAC Koku Difüzörü
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| boyut: | 300 * 150 * 360 mm |
| Gerilim (V): | 220 |
200ml Ev Kokusu Makinesi Parfüm Kokusu Difüzörü Kumlanmış Uygulama Kontrollü 8W
| Oda Parfümü Kullanımı: | atomizasyon |
|---|---|
| Boyut: | 163*50*125mm |
| Malzeme: | alüminyum + Metal |
1.8ml/H 1200CBM Hava Kokusu Difüzörü HVAC Esansiyel Yağı Aroma Difüzörü
| Ses seviyesi: | < 20dba |
|---|---|
| Kapsam: | 1200CBM |
| yağ tüketimi: | 0-1.8ml/saat |
Otel Hava Kokusu Difüzör Makinesi Sessiz Çalışma Elektrikli Aroma Koku Makinesi
| Özellik: | sessiz çalışma |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet sağlanır: | Ücretsiz yedek parçalar |
| Boyut: | 163*50*125mm |
3000cbm Coverage 220V HVAC Scent System with Hotel Usage Commercial Scent Diffuser Machine
| Model numarası: | MX-802 |
|---|---|
| Gerilim: | 220v/50Hz |
| Güç: | 50W |
5L Oil Capacity Commercial HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and Low Noise <25dba for Large Area Aroma Diffusion
| Model numarası: | MX-802 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Gerilim: | 220v/50Hz |
1ml/Hour Oil Consumption 150ml Oil Capacity Under 25dba Noise HVAC Scent Diffuser Essential Oil Spray Machine
| Model numarası: | MX-603 |
|---|---|
| Gerilim: | DC12V |
| Güç: | 6W |
Elektrikli Ev Kokusu Makinesi Oda Parfümü Makinesi Uzaktan Kumanda Eloksallı Alüminyum
| Voltaj:: | DC12V |
|---|---|
| Güç:: | 6W |
| Renk:: | Siyah gümüş |
OEM Servis Hava Kokusu Makinesi, Otomatik Koku Makinesi Tek Başına Standı
| Renk:: | Siyah, Gümüş, Altın |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
| Gürültü, ses:: | <30dba |

