Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ customized scent air diffuser ] eşleşme 180 Ürünler.
Smart Aluminum Scent Diffuser with Bluetooth App Control 150ml Capacity 8W 100-300CBM Coverage Commercial Aroma Diffuser
| Kapasite: | 150ml(5,07oz) |
|---|---|
| Güç: | 8W |
| Gerilim: | 12V |
Commercial Aroma Diffuser with > 200 mL Capacity 8W Power and 12V Voltage for HVAC Scent System
| Uygulama kontrollü: | Evet |
|---|---|
| Kapasite: | > 200 mL (>6,76oz) |
| Malzeme: | Metal |
12V 8W HVAC Scent Diffuser with 100-300CBM Coverage for Commercial Use
| Kapasite: | > 200 mL (>6,76oz) |
|---|---|
| Malzeme: | Metal |
| Güç: | 8W |
8W Power Silent Operation HVAC Scent System with 100-300CBM Coverage Commercial Aroma Diffuser
| Kapasite: | > 200 mL (>6,76oz) |
|---|---|
| Malzeme: | Metal |
| Güç: | 8W |
Telefon Uygulama Kontrolü Ev Koku Makinesi Duvara Monte Aroma Esansiyel Yağı Difüzörü
| Gürültü: | <36 dB |
|---|---|
| Kurulum: | MERKEZİ, masaüstü, duvara monte edilebilir |
| Malzeme: | alüminyum + Metal |
250ml Ticari Uçucu Yağ Difüzörü Duvara Montaj HVAC Koku Sistemi
| Güç: | 8W |
|---|---|
| Voltaj: | 12V |
| Kapasite: | 100-200 ml |
5000cbm Coverage HVAC Scent System with 316L Stainless Steel Nozzle 220V/50HZ and < 25dba Sound Volume
| Gerilim: | 220v/50Hz |
|---|---|
| Güç: | 50W |
| Gürültü seviyesi: | < 32dba |
Professional 5L Oil Capacity HVAC Scent Diffuser with Timing Function and Adjustable Fragrance Density for Commercial Use
| Model numarası: | MX-802 |
|---|---|
| Gerilim: | 220v/50Hz |
| Güç: | 50W |

