Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ odm fragrance aroma oil ] eşleşme 127 Ürünler.
1500CBM Uzay için Black Metal Elektrikli Koku Hava Aroma Makinesi 1000ml
| Başvuru:: | Otel, Ticari, Ev |
|---|---|
| Uygulama Kontrollü:: | Evet |
| Voltaj:: | DC12V2A |
4000mAh Susuz Nebulizatör Koku Yağı Makinesi 100sqm Ev Kokusu Makinesi
| Lityum pil: | 4000mAH |
|---|---|
| Net ağırlık: | 670 gr |
| Maksimum Dayanıklılık: | yaklaşık 250H/60 gün |
Susuz Şarj Edilebilir Susuz Aroma Difüzör 100sqm
| Gürültü: | 30dB'den az |
|---|---|
| Uygulanabilir Alan: | 50-100m2 |
| Garanti: | 1 yıl |
Susuz Aroma 100mA Pil Esansiyel Yağı Difüzörü PBT Alüminyum Araba Aroma Difüzörü
| Gürültü: | 30dB'den az |
|---|---|
| Uygulama Kontrollü: | Evet |
| Güç kaynağı: | pil |
Yıkanabilir Nozul Susuz Aroma Difüzör PP Alüminyum
| Maksimum çalışma süresi: | 250 saat |
|---|---|
| Malzeme: | PP, Alüminyum |
| Gürültü: | 30dB'den az |
Customized Commercial HVAC Scent System with 50W Power 500ml Oil Capacity and 316L Stainless Steel Nozzle
| Model numarası: | MX-802 |
|---|---|
| Gerilim: | 220v/50Hz |
| Güç: | 50W |
Alüminyum 500ML Koku Hava Makinesi DC12V Orta Alan Elektrikli Koku Yağı Difüzörü
| Renk:: | Mor |
|---|---|
| Yağ tüketimi: | 1.5ml/saat |
| yeniden doldurma şişesi: | 500ml |
Commercial HVAC Scent Diffuser with 1000ml Capacity 35dba Noise and 5ml/Hour Oil Consumption for Large Areas
| Model numarası: | MX-601 |
|---|---|
| Ürün Boyutları: | 30*15*36cm |
| Paket Boyutları: | 42*41*48cm |
1ml/Hour Oil Consumption 150ml Oil Capacity Under 25dba Noise HVAC Scent Diffuser Essential Oil Spray Machine
| Model numarası: | MX-603 |
|---|---|
| Gerilim: | DC12V |
| Güç: | 6W |
12V DC Silent HVAC Scent Diffuser Machine with 150ml Oil Capacity and 1ml/Hour Consumption
| Model numarası: | MX-603 |
|---|---|
| Gerilim: | DC12V |
| Güç: | 6W |

