Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ odm fragrance aroma oil ] eşleşme 136 Ürünler.
12V DC Silent HVAC Scent Diffuser Machine with 150ml Oil Capacity and 1ml/Hour Consumption
| Model numarası: | MX-603 |
|---|---|
| Gerilim: | DC12V |
| Güç: | 6W |
1ml/Hour Oil Consumption 150ml Oil Capacity Under 25dba Noise HVAC Scent Diffuser Essential Oil Spray Machine
| Model numarası: | MX-603 |
|---|---|
| Gerilim: | DC12V |
| Güç: | 6W |
1500CBM Kapsama Kokusu Esansiyel Yağı Difüzör Makinesi Tek Başına Koku Kontrol Sistemi
| Başvuru:: | Otel, Ticari, Ev |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Voltaj:: | DC12V2A |
App-Controlled HVAC Scent System with 500ml-2.6l Capacity and 50W Power for Aromatherapy
| Kapasite: | 500ml-2.6l |
|---|---|
| Güç: | 50W |
| Gerilim: | 220V |
Ticari alanlar için Uygulama Denetlenen 2000 CBM Kapsama HVAC Uyumlu Kokulu Hava Makinesi
| Kapasite: | > 200 ml |
|---|---|
| Güç: | 30 W |
| Gerilim: | 12 V |
Ticari Kullanım İçin Uygulama Kontrollü 2000 CBM Kapsamlı HVAC Uyumlu Koku Makinesi
| Kapasite: | > 200 ml |
|---|---|
| Malzeme: | Metal, Demir Tozu Kaplamalı |
| Gürültü Seviyesi: | 40 dB |
1000ml Kapasite Demir Tozla Kaplı HVAC Kokusu Difüzörü 4000-6000CBM Kapsamlı Ticari Kullanım
| Tip: | Elektrostatik |
|---|---|
| Kapasite: | 1000 ml |
| Güç: | 100W |
HVAC Scent System with 3000CBM Coverage Noise <40dB and 1-Year Warranty for Commercial Use
| Kapasite: | 500ml(16,91oz) |
|---|---|
| Güç: | 50W |
| Gerilim: | 220V |
Küçük Alan 130ml 6W Koku Difüzör Makinesi 300cbm
| Renk:: | gümüş, siyah, altın |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
| Güç:: | 6W |
Koku Kontrolü İçin 8W 12V1A 300CBM Banyo Parfüm Makinesi
| Malzeme: | plastik |
|---|---|
| renk: | Siyah beyaz |
| Kurulum: | Taşınabilir, duvara monte edilebilir |

