Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ odm fragrance aroma oil ] eşleşme 127 Ürünler.
31w 5000cbm Aromaterapi Yağı Difüzörü 6ml / h Otel Lobisi İçin
| Malzeme:: | Toz Boya metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Ses seviyesi: | <40dba |
Alüminyum 17W 1500CBM 12V1A Elektrikli Aroma Difüzörleri
| Renk:: | Siyah gümüş |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Özel 500ML 12V 2A Alüminyum Otel Lobisinde Aroma Difüzör Ev Kokusu Makinesi
| Renk: | Siyah gümüş |
|---|---|
| Malzeme: | Bardak |
| Kurulum: | Klima veya Harici Bağlayın |
Taşma Önleyici Koku Hava Makinesi Susuz Aroma 100sqm Hava Kokusu Makinesi
| Ürün adı: | Çift Nozullu Saf Esansiyel Yağ Aroma Difüzörü |
|---|---|
| Uygulanabilir Alan: | 50-100m2 |
| Maksimum çalışma süresi: | 250 saat |
Otel için Duvara Monte Hava Aroma Makinesi Susuz Aroma Kokusu Esansiyel Yağı Difüzörü
| Güç (W): | 5 |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Başvuru: | Reklam |
15W Sessiz Duvara Monte Ticari Aroma Difüzörü 1200m3 Kapsama Alanı
| Güç: | 15W |
|---|---|
| Voltaj: | 12V |
| Kapasite: | 500ml |
Bluetooth Susuz Esansiyel Yağı Aroma Difüzör Otomatik Sprey Hava Kokusu Makineleri
| Taşıma Paketi: | Karton kutu |
|---|---|
| Boyut: | 163*50*125mm |
| Malzeme: | Alüminyum+Metal |
CE Belgeli HVAC Otel Kokusu Hava Makinesi 200m2 Lobi Aroma Difüzör
| yeniden doldurma şişesi: | 500ml |
|---|---|
| Dahili Fan: | hayır |
| Renk:: | Turuncu |

