Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ odm fragrance aroma oil ] eşleşme 127 Ürünler.
Büyük Şişe Aroma Koku Yağı 500ML / 5L / 10L / 20L Uzun Ömürlü Toptan Satış
| Tip: | Doğal Tat ve Kokular |
|---|---|
| kullanım:: | Aroma Difüzörler |
| Ürün adı: | koku yağı |
500ml Uzun Ömürlü Lüks Saf Bitki Esansiyel Yağı Koku Makinesi Yağsız Numune
| Tip: | Doğal Tat ve Kokular |
|---|---|
| kullanım:: | Aroma Difüzörler |
| Ürün adı: | koku yağı |
Dream On 500ML Kapasiteli Otel Kokusu Yağı Doğal Difüzör Aromaterapi Yağı Üreticileri
| Tip: | Doğal Tat ve Kokular |
|---|---|
| kullanım:: | Aroma Difüzörler |
| Ürün adı: | koku yağı |
Özelleştirilmiş Otel Aroma Kokulu Hava Makinesi Alüminyum Metal Yağ Difüzörü
| Tip: | Cool-Mist Çark Nemlendirici, uçucu yağ difüzörü |
|---|---|
| Kurulum: | MERKEZİ, masaüstü, duvara monte edilebilir |
| Malzeme: | Alüminyum+Metal |
Commercial HVAC Scent System with 3ml/hour Oil Consumption 3 Years Warranty and Aluminum Shell Aroma Diffuser Machine
| Kapasite: | 500ml |
|---|---|
| Güç: | 50W |
| Gerilim: | 220V |
Özel Metal Hotel Aroma Kokusu Hava Makinesi 500 Metrekare Duvar Montajlı Beyaz
| Türü: | Cool-Mist Pervaneli Nemlendirici, uçucu yağ difüzörü |
|---|---|
| Kurulum: | MERKEZİ, masaüstü, duvara monte edilebilir |
| Malzeme: | alüminyum + Metal |
Aromaterapi ve Difüzörler için 2000 kg Üretim Kapasiteli %100 Organik Saf Uçucu Yağ
| EINECS Numarası: | 289-995-2 |
|---|---|
| Seviye: | Parfüm Sınıfı C |
| İşlev: | Sinir Sistemi |
Banyo Odası Parfüm Makinesi, Koku Kontrolü İçin Uçucu Yağ Elektrikli Difüzör
| Malzeme: | plastik |
|---|---|
| renk: | Siyah beyaz |
| Kurulum: | Taşınabilir, duvara monte edilebilir |
Elektrikli Soğuk Mist Hava Aroma Difüzör Metal Susuz Aroma Koku Makinesi
| Yağ tüketimi: | 3ml/saat |
|---|---|
| Ses seviyesi: | < 25dba |
| Kapasite (CFM): | 600cbm |
Otel Hava Kokusu Difüzör Makinesi Sessiz Çalışma Elektrikli Aroma Koku Makinesi
| Özellik: | sessiz çalışma |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet sağlanır: | Ücretsiz yedek parçalar |
| Boyut: | 163*50*125mm |

