Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ odm fragrance aroma oil ] eşleşme 127 Ürünler.
Otel Lobisinde 22W 2000cbm Koku Kokusu Difüzör Makinesi
| ad: | Ticari Koku Makinesi |
|---|---|
| Malzeme:: | Metal |
| Renk:: | Siyah |
250ml Ticari Uçucu Yağ Difüzörü Duvara Montaj HVAC Koku Sistemi
| Güç: | 8W |
|---|---|
| Voltaj: | 12V |
| Kapasite: | 100-200 ml |
200ml Ev Kokusu Makinesi Parfüm Kokusu Difüzörü Kumlanmış Uygulama Kontrollü 8W
| Oda Parfümü Kullanımı: | atomizasyon |
|---|---|
| Boyut: | 163*50*125mm |
| Malzeme: | alüminyum + Metal |
Promosyon Elektrikli Elektrikli Aroma Difüzör, 110v Koku Difüzör Makinesi Metal
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
Electric Commercial Aroma Diffuser HVAC Scent Diffuser with Less Than 25dba Noise 3ml/Hour Oil Consumption for Hotel Usage
| Model numarası: | MX-802 |
|---|---|
| Gerilim: | 220v/50Hz |
| Güç: | 50W |
HVAC Scent System with No Maintenance in 2 Years Low Noise <25dba and Hotel Usage Aroma Air Diffuser
| Model numarası: | MX-8022 |
|---|---|
| Gerilim: | 220v/50Hz |
| Güç: | 50W |
Alüminyum Kabuk Koku Yağı Difüzörü 500ML 12v 2A HVAC Otel Lobisi
| Ses seviyesi: | < 25dba |
|---|---|
| Kapasite: | >200ml |
| Güç kaynağı: | Elektriksel |
DC12V Koku Kokusu Hava Makinesi 15W Aroma Difüzör Makinesi Alüminyum Şişe
| Kapsam: | 1200CBM |
|---|---|
| yağ tüketimi: | 0-1.8ml/saat |
| Güç (W): | 15W |

