Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ odm fragrance aroma oil ] eşleşme 127 Ürünler.
5L Oil Capacity Commercial HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and Low Noise <25dba for Large Area Aroma Diffusion
| Model numarası: | MX-802 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Gerilim: | 220v/50Hz |
Alüminyum Kabuk Koku Yağı Difüzörü 500ML 12v 2A HVAC Otel Lobisi
| Ses seviyesi: | < 25dba |
|---|---|
| Kapasite: | >200ml |
| Güç kaynağı: | Elektriksel |
HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle, 20,000 Hours Lifespan Pump, and Cold-air Diffusion Aroma Diffuser Machine
| Model numarası: | MX-8022 |
|---|---|
| Gerilim: | 220v/50Hz |
| Güç: | 50W |
Otel için Metal 22w 1000ml 3000cbm HVAC Koku Difüzörü
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| boyut: | 300 * 150 * 360 mm |
| Gerilim (V): | 220 |
50W Power Low Noise Cold-air Diffusion HVAC Scent Diffuser Aroma Diffusion System for Large Areas
| Model numarası: | MX-802 |
|---|---|
| Gerilim: | 220v/50Hz |
| Güç: | 50W |
Taşınabilir Esansiyel Yağı 150ml 1000Sq.Ft Elektrikli Parfüm Difüzörü
| ad: | Elektrikli Parfüm Difüzörü |
|---|---|
| renk: | Siyah beyaz |
| Kurulum: | Taşınabilir, duvara monte edilebilir |
1.8ml/H 1200CBM Hava Kokusu Difüzörü HVAC Esansiyel Yağı Aroma Difüzörü
| Ses seviyesi: | < 20dba |
|---|---|
| Kapsam: | 1200CBM |
| yağ tüketimi: | 0-1.8ml/saat |
Professional 5L Oil Capacity HVAC Scent Diffuser with Timing Function and Adjustable Fragrance Density for Commercial Use
| Model numarası: | MX-802 |
|---|---|
| Gerilim: | 220v/50Hz |
| Güç: | 50W |
Telefon Uygulama Kontrolü Ev Koku Makinesi Duvara Monte Aroma Esansiyel Yağı Difüzörü
| Gürültü: | <36 dB |
|---|---|
| Kurulum: | MERKEZİ, masaüstü, duvara monte edilebilir |
| Malzeme: | alüminyum + Metal |
Maxair Customized Commercial HVAC Scent System with Silent Operation for Hotel Lobby Aroma Diffusion
| Model numarası: | MX-802 |
|---|---|
| Gerilim: | 220v/50Hz |
| Güç: | 50W |

