Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ odm fragrance aroma oil ] eşleşme 136 Ürünler.
Commercial HVAC Scent System with 500ml Capacity and 50Hz Frequency for Aromatherapy
| Kapasite: | 500ml(16,91oz) |
|---|---|
| Güç: | 50W |
| Gerilim: | 220V |
Metal 35W 2000M3 500ml Otel Kokusu Difüzör Makinesi
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| özellik: | Sürdürülebilir |
| Renk:: | Siyah |
Alüminyum Metal Koku Difüzör Makinesi 250ml Duvara Monte PET şişe 300m3
| Malzeme: | alüminyum + Metal |
|---|---|
| Güç kaynağı: | Elektriksel |
| Garanti: | 1 yıl |
ODM 500ml bağımsız hvac hava difüzörleri, otel lobisi için zamanlayıcılı hava kokusu difüzörü
| Malzeme:: | Toz Boya metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah beyaz |
| Güç:: | 31W |
Otel için 35W 500ml 2000cbm HVAC Otel Koku Makineleri
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Ses seviyesi: | <20dba |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
HVAC Kanalı 50W 4000ml 5000m3 Otel Koku Makinesi Alüminyum
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Ticari 500ml Kapasiteli 12V Voltaj 1500CBM Kapsama Alanlı Büyük Alanlar İçin Koku Difüzör Makinesi
| Sis Çıkışı: | 1000 galon/gün |
|---|---|
| Kapasite: | 500 ml |
| Gürültü Seviyesi: | < 36 dB |
50W 25dba HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle for Large Commercial Spaces
| Model numarası: | MX-8022 |
|---|---|
| Gerilim: | 220v/50Hz |
| Güç: | 50W |
Toptan Satış 500ML Kapasiteli 12V Voltajlı Koku Makinesi, Geniş Alanlar için 500CBM Kapsama Alanı
| Sis Çıkışı: | 1000 galon/gün |
|---|---|
| Tip: | Cool-Mist Çarklı Nemlendirici |
| Kapasite: | 500 ml |
Ticari kullanım için 500CBM kapsamlı ve dayanıklı metal kabuklu Uygulama Denetlenen Kokulu Hava Makinesi
| Kapasite: | 0,5 - 2,0 L |
|---|---|
| Nem kontrolü: | Mikrobilgisayar tipi |
| Zamanlama işlevi: | Evet |

