Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ odm fragrance aroma oil ] eşleşme 136 Ürünler.
500ml HVAC Scent Diffuser System with Dual Nozzle LED Panel and External Nebulizer for Commercial Use
| Gerilim: | 220v/50Hz |
|---|---|
| Güç: | 50W |
| Gürültü seviyesi: | < 32dba |
Excelair HVAC Scent System with 20,000 Hours Lifespan Pump 316L Stainless Steel Nozzle and No Maintenance in 2 Years Scent Diffuser Machine
| Model numarası: | MX-8022 |
|---|---|
| Gerilim: | 220v/50Hz |
| Güç tüketimi: | 50W |
3000cbm Coverage 220V HVAC Scent System with Hotel Usage Commercial Scent Diffuser Machine
| Model numarası: | MX-802 |
|---|---|
| Gerilim: | 220v/50Hz |
| Güç: | 50W |
Şarj Edilebilir Susuz Koku Hava Makinesi Çift Nozul 50sqm PP Alüminyum
| Maksimum Dayanıklılık: | yaklaşık 250H/60 gün |
|---|---|
| Şarj Süresi: | yaklaşık 6.5H |
| Gürültü: | 30dB'den az |
Doldurulabilir HVAC Koku Difüzörü Ultrasonik Duvara Monte Edilemez 1200m3 15W
| Güç (W): | 15W |
|---|---|
| Gerilim (V): | 12v |
| Uygulama: | reklam |
Susuz Şarj Edilebilir Hava Kokusu Difüzörü 4000mAh Çift Nozul 100sqm
| Gürültü: | 30dB'den az |
|---|---|
| Uygulanabilir Alan: | 50-100m2 |
| Garanti: | 1 yıl |
Yıkanabilir Çift Nozul Kokulu Hava Makinesi Şarj Edilebilir Susuz 250H 100sqm
| Tip: | Hava pompası |
|---|---|
| Kapasite: | 10-50ml |
| Maksimum çalışma süresi: | 250 saat |
Commercial HVAC Scent System with 20,000 Hours Lifespan Pump 316L Stainless Steel Nozzle and No Maintenance in 2 Years
| Model numarası: | MX-802 |
|---|---|
| Gerilim: | 220v/50Hz |
| Güç: | 50W |
Yıkanabilir Nozul Koku Difüzör Makinesi 100sqm Şarj Edilebilir Susuz
| Maksimum çalışma süresi: | 250 saat |
|---|---|
| Malzeme: | PP, Alüminyum |
| Gürültü: | 30dB'den az |
Şarj Edilebilir Susuz Koku Hava Difüzörü 100sqm Yıkanabilir Nozul 50ml
| Ürün adı: | Koku Hava Makinesi |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Maksimum çalışma süresi: | 250 saat |

