Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ hvac hotel lobby scent machine ] eşleşme 414 Ürünler.
Küçük alan için toz kaplama metal otomatik hava spreyi dağıtıcı
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Ofis için Ultrasonik Aromaterapi Difüzörleri elektrikli HVAC sistemi
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Marka mağazası için uçucu yağ içeren 2000CBM Kapsama Geniş Alan Koku Difüzörü
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
5000cbm ve otel kullanımı için aromaterapi difüzörlü elektrik metal fiş
| Malzeme:: | Toz Boya metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Güç:: | 31W |
Geniş Alanlı elektrikli oda spreyi dağıtıcı HVAC koku sistemi ve spa için harici nozullar ile
| Malzeme:: | Alüminyum |
|---|---|
| Renk:: | Siyah gümüş |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
Zamanlayıcı ve LCD ekranlı 3000CBM HVAC Aromaterapi Difüzörleri
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
2000CBM Kapsama spa Odası Aroma Difüzör, yeniden doldurulmuş koku ile süper sessiz
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
Soğuk Hava Teknolojisi Şarj Edilebilir Fan 130ml Hava Aroma Difüzör Bankalar, Perakendeciler İçin Koku Difüzyonu
| Gerilim: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 6W |
| Renk: | Siyah gümüş |
HVAC Silver Alüminyum elektrikli aroma difüzörleri 5L şişe ve zamanlayıcı
| Malzeme:: | Alüminyum |
|---|---|
| Renk:: | Siyah gümüş |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
500ml, 3000 CBM Koku Ekipmanı ile Sessiz Çalışma Geniş Alanlı elektrikli koku difüzörü
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |

