Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ hvac hotel lobby scent machine ] eşleşme 414 Ürünler.
Hafta içi ayarlı 100m2 Oda beyaz plastik elektrikli hava spreyi dağıtıcı
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Voltaj:: | DC12V1A |
| Güç:: | 8W |
Dokunmatik düğmeli 130ml 12V1A anodize Alüminyum Otomatik Koku Difüzörü
| Renk:: | Siyah gümüş |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
LCD ekranlı Ofis Süper Sessiz Aromaterapi Difüzörleri / Hava Kokusu Koku Sistemleri
| Renk:: | Siyah gümüş |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
150ml Banyo kullanımı 12V Siyah Plastik duvara monte edilebilir Hava Aroma Difüzörü
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Voltaj:: | DC12V1A |
| Güç:: | 8W |
Duvara Monte Edilebilen Otomatik Koku Yayıcı
| teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Gerilim:: | DC12V1A |
| Güç:: | 8W |
Düşük Gürültülü Elektrikli Parfüm Difüzörü LCD Dokunmatik Düğme Zamanlayıcı ve Büyük Sisli Kokulu Hava Makinesi
| Renk:: | Siyah gümüş |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
500ml beyaz toz kaplama metal otomatik hava spreyi dağıtıcı yerleşik fan ve koku yeniden doldurulmuş
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah beyaz |
| Yağ kapasitesi:: | 500ml |
Paslanmaz çelik nebülizörlü Gümüş Alüminyum HVAC Otomatik Koku Difüzörü
| Güç:: | 15W |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Kapsam:: | 600cbm / 1000-2000square ft |

