Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ hvac hotel lobby scent machine ] eşleşme 414 Ürünler.
Profesyonel Hava Koku Giderici Elektrikli Parfüm Difüzörü UV kaplama plastik
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Voltaj:: | DC12V1A |
| Güç:: | 8W |
Beyaz Plastik 150ml PET Şişe 300m3 12V adaptörlü Elektrikli Aromaterapi Difüzörü
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Voltaj:: | DC12V1A |
| Güç:: | 8W |
Banyo için 150ml PET Şişe Plastik Aroma difüzörlü Elektrikli Aromaterapi Difüzörleri
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Voltaj:: | DC12V1A |
| Güç:: | 8W |
Nidec Japan Pump Elektrikli Aromaterapi Diffuser
| teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Gerilim:: | DC12V1A |
| Güç:: | 8W |
CE güvenli bakım Ayarlanabilir damperli beyaz metal Aromaterapi Difüzörleri 7 günlük program ayarı
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah beyaz |
| Yağ kapasitesi:: | 500ml |
Düşük Gürültülü Elektrikli Parfüm Diffuser
| Renk:: | Siyah gümüş |
|---|---|
| Malzeme:: | eloksallı alüminyum |
| Gürültü:: | < 30dba |
CE FCC Beyaz Metal Aromaterapi Difüzörleri İkiz Japonya Hava Pompalı Elektrikli Aroma Difüzör
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah beyaz |
| Yağ kapasitesi:: | 500ml |
Standby Silver Alüminyum elektrikli koku difüzörleri, yeniden doldurulmuş yağ ile duvara monte edilebilir
| Voltaj:: | 220V / 50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Eloksallı Alüminyum 100 Kare Ft 130ml 6W Hava Aroma Difüzörü
| Voltaj:: | 12V1A |
|---|---|
| Güç:: | 6W |
| Gürültü:: | < 30dba |

