Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ hvac hotel lobby scent machine ] eşleşme 414 Ürünler.
Metal 1000ml 3000cbm HVAC Otel Lobisinde Koku Makinesi
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah beyaz |
| Gerilim (V):: | 220 |
220V Elektrikli Nanoteknoloji 1000m2 Gümüş Alüminyum Otel Lobisi Koku Makinesi
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Yeni Geliş Özel Model 500ml Siyah Güçlü Koku Otel Lobisi Koku Makinesi
| Voltaj:: | DC12V2A |
|---|---|
| Güç:: | 22W |
| Gürültü:: | < 35dba |
Ev otel lobisinde koku makinesi için metal 1000m2 HVAC elektrikli oda spreyleri sessiz çalışma
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Alüminyum Kabuk Koku Yağı Difüzörü 500ML 12v 2A HVAC Otel Lobisi
| Ses seviyesi: | < 25dba |
|---|---|
| Kapasite: | >200ml |
| Güç kaynağı: | Elektriksel |
Fanlı Büyük Kapsama Otel Lobisi Koku Makinesi Aroma Difüzör 22W
| kapsama: | 1500CBM/500SQ M |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Voltaj:: | DC12V2A |
Otel Lobisinde 22W 2000cbm Koku Kokusu Difüzör Makinesi
| ad: | Ticari Koku Makinesi |
|---|---|
| Malzeme:: | Metal |
| Renk:: | Siyah |
Sessiz ama geniş kapsama alanı otel lobisinde 1500CBM alan için dahili fanlı Koku Difüzör Makinesi
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Voltaj:: | DC12V2A |
1500CBM Alan İçin Bekleme Sessiz Büyük Kapsama Otel Lobisinde Koku Difüzör Makinesi
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Voltaj:: | DC12V2A |
31w 5000cbm Aromaterapi Yağı Difüzörü 6ml / h Otel Lobisi İçin
| Malzeme:: | Toz Boya metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Ses seviyesi: | <40dba |

