Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ hvac hotel lobby scent machine ] eşleşme 412 Ürünler.
Eloksallı Alüminyum 1000 Kare Ft 6W 130Ml Hava Kokusu Makinesi
| Renk:: | Siyah gümüş |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Elektrikli Ev Kokusu Makinesi Oda Parfümü Makinesi Uzaktan Kumanda Eloksallı Alüminyum
| Voltaj:: | DC12V |
|---|---|
| Güç:: | 6W |
| Renk:: | Siyah gümüş |
Uzaktan kumandalı 130 Ml Hava Kokusu Makinesi, Ev ve Ofis İçin Moda Dekorasyonu
| Renk:: | Siyah gümüş |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Otel için Metal 22w 1000ml 3000cbm HVAC Koku Difüzörü
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| boyut: | 300 * 150 * 360 mm |
| Gerilim (V): | 220 |
Geniş Alan HVAC koku difüzörü ayrı başlık ve 2L yağ şişeleri
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
HVAC otel lobisi Koku Çözümleri için Geniş Alan Koku Difüzörü
| Malzeme:: | Toz Boya metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Güç:: | 31W |
Powder Coat metal geniş alan koku difüzörü tak ve çalıştır ayarlanabilir aroma kokusu
| Malzeme:: | Toz Boya metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Güç:: | 31W |
Geniş alan için soğuk hava difüzyonu renkli alüminyum elektrikli koku difüzörü
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
HVAC için paslanmaz çelik nozul Koku Dağıtım Sistemi, elektrikli aroma difüzörü
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
1000 Metrekare İçin Profesyonel Gürültüsüz Koku Kokusu Difüzör Makinesi
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |

