Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ hvac hotel lobby scent machine ] eşleşme 412 Ürünler.
HVAC Kanalı 50W 4000ml 5000m3 Otel Koku Makinesi Alüminyum
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Dokunmatik düğmeli ve hafta içi ayarlı sessiz çalışan Otel Kokusu Makinesi
| Renk:: | Siyah gümüş |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
7 Gün Zaman Kontrollü Otel Koku Makinesi, Alışveriş Merkezi İçin Parfüm Aroma Spreyi
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
500ml Large Capacity 220V 50W Commercial Scenting Machine HVAC Scent System with Wifi App Control
| Kapasite: | 500ml |
|---|---|
| Güç: | 50W |
| Gerilim: | 220V |
Marka Mağazaları için 12V 1A Sessiz Çalışan Ticari Koku Makineleri
| Satış sonrası hizmet sağlanır: | Ücretsiz yedek parçalar |
|---|---|
| Renk:: | Siyah gümüş |
| Uygulama Kontrollü: | Evet |
Duvara Monte Ev Kokusu Makinesi 14W 500m3 500ml Uçucu Yağ Difüzörü
| İsim: | hava aroma difüzörü |
|---|---|
| Özellik: | Çevre Dostu |
| Renk:: | Siyah beyaz |
Fanlı Ticari Elektrikli Koku Hava Difüzör Makinesi 500ml HVAC Ev Kokusu Makinesi
| Doldurma şişesi: | 500ml |
|---|---|
| Dahili Fan: | Numara |
| Renk:: | Beyaz kırmızı |
Uçucu Yağ için Alüminyum Masaüstü 130ml Elektrikli Koku Makinesi PBT
| Tip:: | Cool-Mist Çarklı Nemlendirici |
|---|---|
| Sertifika:: | CE, RoHS |
| Sis Çıkışı (galon / gün):: | 12 |
Eloksallı Alüminyum Hava Tazeleyici Makinesi, 12V 1A Elektrikli Koku Makinesi
| Malzeme:: | eloksallı alüminyum |
|---|---|
| Hava pompası: | Nidec Japon pompası |
| Renk:: | Siyah gümüş |
130ML Doldurulmuş Yağ Hava Kokusu Makinesi / Alüminyum Otomatik Koku Difüzörü
| Renk:: | Siyah, Gümüş, Altın |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
| Gürültü, ses:: | <30dba |

