Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ hvac hotel lobby scent machine ] eşleşme 412 Ürünler.
HVAC otel lobisi Hava Aroma Difüzörü 5000 metreküp için 1000 ml Koku Pazarlama Sistemi
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah beyaz |
| Gerilim (V):: | 220 |
Küçük alan için 150ml HVAC Otel elektrikli koku difüzörü, Koku Difüzör Makinesi
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
1000 Metrekare Koku Difüzör Makinası Otel Lobisi 500ml Metal
| Güç (W): | 10 |
|---|---|
| Gerilim (V): | 12 |
| Garanti: | 1 yıl |
CE & ROHS Elektrik Nanoteknolojisi otel lobisinde Koku pazarlaması için hava spreyi
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
HVAC Sistemli Çevre Dostu Otel Koku Makinesi Ultrasonik Yok
| ad: | Otel Kokusu Makinesi |
|---|---|
| Model numarası:: | MX-802 |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
Soğuk Difüzyon 4000ml 5000m3 Otel Kokusu Makinesi
| Model numarası:: | MX-802 Otel Koku Makinesi |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Sergi Salonu Doldurulabilir 1000CFM Ticari Koku Makinesi
| ad: | Ticari Koku Makinesi |
|---|---|
| Malzeme:: | Metal |
| Renk:: | Siyah |
Otel Lobisi İçin 4l Yağ Şişeli Gümüş Geniş Alan Hava Aroma Difüzörü
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
CE Belgeli HVAC Otel Kokusu Hava Makinesi 200m2 Lobi Aroma Difüzör
| yeniden doldurma şişesi: | 500ml |
|---|---|
| Dahili Fan: | hayır |
| Renk:: | Turuncu |
Otel Lobisi Atomize Otel Kokusu Makinesi / Aromaterapi Koku Yağı Kokusu Makinesi
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |

