Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ hvac hotel lobby scent machine ] eşleşme 412 Ürünler.
DC12V 300cbm Otel Elektrik Aromayan, Ev Kokusu Makinesi HVAC Sistemi ile
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Küçük Ticari Koku Makineleri, HVAC Koku Sistemi için 200cbm Evrensel Ofis
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Küçük Ticari Koku Makineleri, HVAC Koku Sistemi için 200cbm Evrensel Ofis
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Metal Malzeme perakende koku makineleri, HVAC aroma difüzör makinesi
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
12V Beyaz metal Elektrikli ev koku makinesi / oda kokusu makinesi
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Hvac Otel Elektrikli Aroma Difüzör 300cbm Tek Başına Ayakta
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Uzaktan Kumandalı Alüminyum Elektrikli Koku Difüzör Ev Kokusu Makinesi
| İsim: | koku yayıcı makine |
|---|---|
| Tip: | ELEKTROSTATİK, oda spreyi |
| Malzeme: | eloksallı alüminyum |
Otel için 35W 500ml 2000cbm HVAC Otel Koku Makineleri
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Ses seviyesi: | <20dba |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
Otel Lobisi İçin HVAC Kurulu Ayarlanabilir Kokulu Hava Makinesi Nano Teknolojisi
| Güç kaynağı: | Elektriksel |
|---|---|
| Sertifika: | CE, RoHS |
| Tip: | uçucu yağ difüzörü |
Süpermarket Büyük Güç 1000ml Black Metal HVAC Otel Kokusu Makinesi
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah beyaz |
| Gerilim (V):: | 220 |

