Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ hvac hotel lobby scent machine ] eşleşme 414 Ürünler.
Dokunmatik Düğmeli LCD Ekran 6W 120ml Elektrikli Parfüm Difüzörü
| Voltaj:: | DC12V |
|---|---|
| Güç:: | 6W |
| Renk:: | Siyah gümüş |
220V Elektrikli Sessiz Çalışma Sineması Geniş Alan aroma difüzör makinesi 3000 CBM
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
500ml, 3000 CBM ile 220V Elektrik gürültüsüz Geniş Alan Uçucu Yağ Difüzörleri
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
Spor Salonları için Otomatik Fan elektrikli koku difüzörü ve sızdıran yağ paslanmaz çelik nebülizör yok
| Voltaj:: | DC12V2A |
|---|---|
| Güç:: | 22W |
| Gürültü, ses:: | <35dba |
100m2 için HVAC sistemli 220V elektrikli taşınabilir siyah aromaterapi odası difüzörü
| Güç:: | 15W |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Kapsam:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
Küçük alan 600cbm için bağımsız 150ml ticari HVAC Elektrikli Parfüm Difüzörü
| Güç:: | 15W |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Kapsam:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
Eloksallı Alüminyum 6W 130ml 300cbm Hava Spreyi Dispenseri
| Renk:: | Siyah gümüş |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
| Güç:: | 6W |
Eloksallı alüminyum Sessiz Çalışma hava spreyi otomatik dağıtıcı, LCD ekranlı, hafta içi ayarı
| Renk:: | Siyah gümüş |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
12V Beyaz Plastik küçük boyutlu sessiz Japonya pompası Odası aroma difüzörü
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Voltaj:: | DC12V1A |
| Güç:: | 8W |
HVAC Oda Spreyleri Elektrikli Koku Difüzör Makinesi Esansiyel Yağı Elektrikli Difüzör
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah beyaz |
| Gerilim (V):: | 220 |

