Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ hvac hotel lobby scent machine ] eşleşme 414 Ürünler.
150ml washroom Plastic Automatic Fragrance Diffuser Machine With timer and inside fan for odor control
| Technology:: | Cold-air diffusion |
|---|---|
| Voltage:: | DC12V1A |
| Power:: | 8W |
Zamanlayıcı ve İç Fanlı Tuvalet Plastik Otomatik Hava Spreyi Dağıtıcı Makinesi
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Voltaj:: | DC12V1A |
| Güç:: | 8W |
12V Commercial Scent Diffuser with 1 Year Warranty and 100-300CBM Coverage for HVAC Systems
| Kapasite: | > 200 mL (>6,76oz) |
|---|---|
| Malzeme: | Metal |
| Güç: | 8W |
200m3 Kapsama ile Süper Sessiz Eloksallı Alüminyum Esansiyel Yağı Difüzör Makinesi
| Oda spreyi kullanımı: | atomizasyon |
|---|---|
| Önerilen Oda Büyüklüğü (feet kare): | >400 metrekare |
| Renk:: | Siyah gümüş |
5L konteyner ile 220V Siyah alüminyum bekleme klima Otomatik Koku Difüzörü
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Hvac Koku Sistemi için 8W 150ml 200cbm Koku Yağı Difüzörü
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
HVAC Sistemi 1ml / H 150ml 200cbm Otomatik Aroma Difüzör
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Gerilim (V):: | 12 |
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
Uzun Ömürlü Hava Pompalı 150Ml Metal Mini Aromaterapi Difüzörleri, koku difüzör makinesi
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
HVAC Sistemi 200cbm 150ml 8W Otomatik Aroma Difüzör
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Duvara monte HVAC aroma elektrikli difüzör siyah metal Koku Difüzör Makinesi
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |

