Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ hvac hotel lobby scent machine ] eşleşme 414 Ürünler.
Alüminyum 100ml 6W 2000m3 Otomatik Hava Spreyi Makinesi
| Renk:: | Siyah gümüş |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
İç Fanlı Metal 12v Otomatik Koku Hava Difüzör Makinesi 3000CBM
| Öne Çıkan İşlev: | aromaterapi |
|---|---|
| Voltaj:: | DC12V2A |
| Güç:: | 22W |
Alüminyum 500ML Koku Hava Makinesi DC12V Orta Alan Elektrikli Koku Yağı Difüzörü
| Renk:: | Mor |
|---|---|
| Yağ tüketimi: | 1.5ml/saat |
| yeniden doldurma şişesi: | 500ml |
500ml Çevre dostu restoran Hava Aroma Difüzör Metal Malzeme ile duvara monte Japonya pompası
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah beyaz |
| Yağ kapasitesi:: | 500ml |
Plastik Kabuklu 150ml Doldurulmuş Şişe Otomatik Koku Difüzör Makinesi
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Voltaj:: | DC12V1A |
| Güç:: | 8W |
Taşınabilir Aromaterapi Uçucu Yağ Difüzörü Alüminyum Soğuk Hava Difüzyon Teknolojisi
| Renk:: | Siyah gümüş |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
100 Metrekare İçin Alunimum 30ml Cam Yağ Şişesi Koku Difüzör Makinesi
| Tür:: | Cool-Mist Fanlı Nemlendirici |
|---|---|
| sertifikasyon:: | CE, ROHS |
| Mist Çıktı (galon / gün):: | 12 |
Çevre Dostu Restoran Hava Aroma Difüzörü Metal Malzemeli Duvara Monte Japonya Pompası
| ad: | Hava Aroma Difüzörü |
|---|---|
| özellik: | Çevre Dostu |
| Malzeme:: | Metal |
Paslanmaz çelik nozul UL adaptörlü 500Ml alüminyum Hava Aroma Difüzörü
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |

