Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ hvac hotel lobby scent machine ] eşleşme 414 Ürünler.
15W Ticari HVAC Aroma Difüzörü 500ml Uygulama Kontrollü Duvara Monte Edilebilir
| Güç: | 15W |
|---|---|
| Voltaj: | 12V |
| Kapasite: | 500ml |
12V 8W HVAC Scent Diffuser with 100-300CBM Coverage for Commercial Use
| Kapasite: | > 200 mL (>6,76oz) |
|---|---|
| Malzeme: | Metal |
| Güç: | 8W |
Paslanmaz çelik atomizer Otomatik Koku Difüzörü / Ev için Kokulu Hava Makinesi
| Voltaj:: | 220V / 50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Japonya hava pompası süper sessiz çalışan uzaktan kumanda koku hava makinesi
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| renk: | Gümüş, Siyah, Glod, Mavi |
| Hava pompası: | Japonya'dan Nidec / 8000 saatlik kullanım ömrü |
100 metrekare Süper Sessiz bağımsız Uçucu Yağ Difüzörleri ile neşeli kokulu
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| renk: | Gümüş, Siyah, Glod, Mavi |
| Hava pompası: | Japonya'dan Nidec / 8000 saatlik kullanım ömrü |
hava spreyi 5000cbm HVAC Elektrikli Uçucu Yağ Difüzörü
| ad: | Elektrikli Uçucu Yağ Difüzörü |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Güç:: | 31W |
Dokunmatik Panelli 1000 Kare Ayak 6W 30ml Kokulu Hava Makinesi
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| renk: | Gümüş, Siyah, Glod, Mavi |
| Hava pompası: | Japonya'dan Nidec / 8000 saatlik kullanım ömrü |
Uyku Odası İçin 200CBM 130ml 6W Koku Difüzör Makinesi
| Tür:: | Cool-Mist Fanlı Nemlendirici |
|---|---|
| sertifikasyon:: | CE, ROHS |
| Mist Çıktı (galon / gün):: | 12 |
Stand Alone Hotel 22W 1500cbm 500ml Koku Aroma Difüzörü
| ad: | Hava Aroma Difüzörü |
|---|---|
| Voltaj:: | DC12V2A |
| Güç:: | 22W |

