Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ hvac hotel lobby scent machine ] eşleşme 414 Ürünler.
Zamanlayıcı / Duvara Monte Edilebilir Hvac Koku Difüzörü 1000ml ile Black Metal Geniş Alan Koku Difüzörü
| Malzeme:: | Toz metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Gerilim (V):: | 110V / 220V |
500 ml Gümüş Alüminyum Büyük Alan Kokusu Diffuser
| teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Gerilim:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Eloksallı Alüminyum LCD Ekran 300cbm Kokulu Hava Spreyi
| Renk:: | Mavi/Gümüş |
|---|---|
| Malzeme:: | eloksallı alüminyum |
| Gürültü:: | < 30dba |
UL adaptörlü yuvarlak şekil Gümüş hava spreyi elektrikli difüzör, hava kokusu makinesi
| Voltaj:: | DC12V |
|---|---|
| Güç:: | 6W |
| Renk:: | Siyah gümüş |
120 ml ofis, ev, misafir odası Dokunmatik tuşlu LCD ekranlı Kokulu Hava Makinesi
| Renk:: | Siyah gümüş |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
3000cbm Merkezi Klima Aroma Difüzör Makinesi, 50W HVAC Koku Difüzör Makinesi
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| kapsama: | 3000CBM |
ATI korozyon kabuğu ile fan içinde yerleşik çift hava pompası metal Uçucu Yağ Difüzörleri
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah beyaz |
| Yağ kapasitesi:: | 500ml |
Dokunmatik düğmeli gürültüsüz 120ml mini aromaterapi uçucu yağ difüzörleri
| Renk:: | Siyah gümüş |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
| Gürültü, ses:: | <30dba |

