Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ hvac hotel lobby scent machine ] eşleşme 414 Ürünler.
Tek Başına / HVAC Koku Sistemi, Zamanlayıcı Programlı Elektrikli Aroma Difüzörü
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
Otel Lobisinde 5000cbm 6ml / H Koku Kontrolü Aroma Difüzör 31w
| Malzeme:: | Toz Boya metal |
|---|---|
| Maksimum Yağ tüketimi: | 6 ml / saat ±% 5 |
| teknoloji: | Soğuk hava difüzyonu |
Ticari alanlar için Uygulama Denetlenen 2000 CBM Kapsama HVAC Uyumlu Kokulu Hava Makinesi
| Kapasite: | > 200 ml |
|---|---|
| Güç: | 30 W |
| Gerilim: | 12 V |
Ticari Kullanım İçin Uygulama Kontrollü 2000 CBM Kapsamlı HVAC Uyumlu Koku Makinesi
| Kapasite: | > 200 ml |
|---|---|
| Malzeme: | Metal, Demir Tozu Kaplamalı |
| Gürültü Seviyesi: | 40 dB |
5000CBM Bağımsız Black Metal 220V Sessiz Çalışma HVAC Koku Difüzör Sistemi
| Malzeme:: | Toz Boya metali |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Güç:: | 31w |
Metal 35W 2000M3 500ml Otel Kokusu Difüzör Makinesi
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| özellik: | Sürdürülebilir |
| Renk:: | Siyah |
Soğuk Hava Difüzyonu 500ml Yağ Şişesi Otomatik Oda Spreyi / HVAC Koku Difüzörü
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Voltaj:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Otel Lobisinde HVAC Elektrikli Parfüm Difüzörü, basınçlı hava pompalı
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah beyaz |
| Gerilim (V):: | 220 |
5000cbm ithal Hava Pompası Dijital Ekran ve zamanlayıcı ile 110V HVAC Koku Difüzör Sistemi
| Malzeme:: | Alüminyum |
|---|---|
| Renk:: | Siyah gümüş |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
Cafe için Black Metal süper sessiz 220v HVAC Koku Sistemi, 2000CBM Kapsama
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |

