Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ hvac hotel lobby scent machine ] eşleşme 414 Ürünler.
Geniş Alan için Güçlü Güç Taşınabilir 220V Siyah Elektrikli HVAC Uçucu Yağ Difüzörleri
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Alışveriş Merkezi İçin Japonya Hava Pompalı 1000M2 4l Ticari Geniş Alan Kokusu Difüzörü
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
0.5L 12V2A 1500cbm HVAC Fanlı Koku Difüzör Makinesi
| ad: | Kokulu Hava Makinesi |
|---|---|
| Kapasite: | 0.5L |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
1500cbm Bağımsız HVAC Koku Difüzörü 0.5L Fanlı
| İsim: | Koku Hava Makinesi |
|---|---|
| Kapasite: | 0,5L |
| Gürültü:: | < 30dba |
HVAC ve yeniden doldurulmuş yağ şişesi LED panelli Gümüş Alüminyum ticari oda spreyi dağıtıcısı
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
500CBM 8w 250ml HVAC Aroma Koku Difüzörleri PCB Kontrolü
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Gerilim (V):: | 12 |
| Güç (W):: | 8 |
300 cbm otel aroma difüzörü, 150 ml yağ kapasitesi koku difüzörü makinesi
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
1500CBM Kapsama Kokusu Esansiyel Yağı Difüzör Makinesi Tek Başına Koku Kontrol Sistemi
| Başvuru:: | Otel, Ticari, Ev |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Voltaj:: | DC12V2A |
Dijital Ekran / Hava Pompası 110V ile Alışveriş Merkezi Hvac Koku Sistemi
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
4S Mağazalar için 4L yağ şişeli siyah güçlü güç Soğuk Hava Difüzyon Hava Aroma Difüzörü
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |

