Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ hvac hotel lobby scent machine ] eşleşme 414 Ürünler.
Harici nebülizör ve 4L yağ şişeleri ile HVAC 1000m2 Alüminyum bağımsız Otomatik Koku Difüzörü
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Alüminyum Koku pazarlaması için 2500 ml şişeli geniş HVAC koku dağıtım sistemleri alanı
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Alışveriş Merkezi 4000ml HVAC Aluminnum Japonya Pompalı Geniş Alan Koku Difüzörü
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Elektrikli Duvara Monte 150ml Hvac Koku Sistemi Kilitli, Beyaz Toz Metal
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Hvac Koku Sistemi için 250ml 200cbm 8W Koku Yağı Difüzörü
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Metal 22W 2000m3 500ml Hvac Otomatik Aroma Difüzör
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Kapasite: | 500 / 1000ml |
| Gerilim (V):: | DC12V |
Esansiyel Yağlar Aroma 1000ml 5000CBM Kokulu Hava Makinesi 31w
| Malzeme:: | toz kaplama Metal |
|---|---|
| Gerilim (V):: | 220 |
| Güç:: | 31W |
Hvac 22W Metal Otomatik Aroma Difüzör 1000ml
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Kapasite: | 500/1000ml |
| Gerilim (V):: | DC12V |
1500CBM Uzay için Black Metal Elektrikli Koku Hava Aroma Makinesi 1000ml
| Başvuru:: | Otel, Ticari, Ev |
|---|---|
| Uygulama Kontrollü:: | Evet |
| Voltaj:: | DC12V2A |
Çevre dostu 150ml Hvac Koku Sistemi, kilitli ve yeniden doldurulmuş yağ ile
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |

