Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ hvac hotel lobby scent machine ] eşleşme 414 Ürünler.
Aroma 360 Hava Kokusu Difüzör Makinesi 300cbm Bluetooth Mobil Uygulama Kontrolü
| İsim: | koku yayıcı makine |
|---|---|
| Malzeme: | eloksallı alüminyum |
| Gerilim: | 12V1A |
Kilitli ve yeniden doldurulmuş yağ şişeli beyaz metal duvara monte Hvac Koku Dağıtım Sistemi
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Kilit Düşük Gürültülü Beyaz Metal 150ml Duvara Monte Hvac Koku Sistemi
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Eloksallı Alüminyum 500ml 1000m2 50W Aroma Yağı Kokusu Difüzörü
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Duvara Monte Alüminyum Koku 1000m3 Elektrikli Aroma Difüzör
| tip: | elektrikli aroma difüzörü |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Yüklemek: | duvara montaj |
1ml / H 5W 200cbm HVAC Aroma Difüzör Ev İçin
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Uzaktan Kumanda 300cbm 6W 130ml Koku Koku Difüzörü
| ad: | koku difüzör makinesi |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
| Güç:: | 6W |
Hastane için 150ml OEM hizmeti HVAC Otomatik aroma difüzör makinesi
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
150ml OEM Hizmeti Beyaz Metal HVAC Otomatik Koku Difüzörü
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
DC12V Koku Kokusu Hava Makinesi 15W Aroma Difüzör Makinesi Alüminyum Şişe
| Kapsam: | 1200CBM |
|---|---|
| yağ tüketimi: | 0-1.8ml/saat |
| Güç (W): | 15W |

