Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ hvac hotel lobby scent machine ] eşleşme 414 Ürünler.
Sessiz Uzun Ömürlü Pompa Aromaterapi Yağı Difüzör Makinesi HVAC Yüklü
| Voltaj:: | 220V / 50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Alüminyum 17W 1500CBM 12V1A Elektrikli Aroma Difüzörleri
| Renk:: | Siyah gümüş |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Mağazalar için kurulmuş özelleştirilmiş sessiz Aromaterapi Difüzörleri HVAC
| Voltaj:: | 220V / 50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Uzaktan Kumandalı ve Büyük Sisli Alüminyum Süper Sessiz Japonya Hava Pompası Kokulu Hava Makinesi
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Renk: | Gümüş, Siyah, Glod, Mavi |
| Hava pompası: | Japonya'dan Nidec / 8000 saat kullanım ömrü |
Zamanlayıcı ile Tuvalet Pil Plastik Otomatik Hava Spreyi Dispenseri
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Voltaj:: | DC5V1A |
| Güç:: | 8W |
Ev, Japonya Pompa ve Atomizer için Uzaktan Kumanda Otomatik Oda Aroma Difüzörü
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| renk: | Gümüş, Siyah, Glod, Mavi |
| Hava pompası: | Japonya'dan Nidec / 8000 saatlik kullanım ömrü |
Kahve dükkanı için kilit ile Beyaz Toz Boya metal 500ml yağ şişesi otomatik aerosol dağıtıcı
| Malzeme:: | Toz Boya metal |
|---|---|
| Voltaj:: | 12v1a |
| Güç:: | 14W |
Uzaktan kumandalı eloksal kaplama Gümüş Aromaterapi aroma difüzör makinesi
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| renk: | Gümüş, Siyah, Glod, Mavi |
| Hava pompası: | Japonya'dan Nidec / 8000 saatlik kullanım ömrü |
Uzaktan Kumandalı Otomatik Koku Yayıcı
| Malzeme: | alüminyum |
|---|---|
| Renk: | Gümüş, Siyah, Glod, Mavi |
| Hava Pompası: | Japonya'dan Nidec / 8000 saat kullanım ömrü |
Ekran ve hafta içi ayarı ile profesyonel soğuk hava difüzyon elektrikli Aromaterapi Difüzörleri
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |

