Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ wall mounted home scent diffuser ] eşleşme 92 Ürünler.
Duvara monte edilmiş ev kokusu difüzörü 0.5 pound 500cbm kapsama ve rahatlatıcı bir atmosfer için 35dB'den daha az gürültü seviyesi
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Coverage: | 500cbm |
| Installation: | Wall Mounted |
Duvara monte edilmiş banyo kokusu difüzörü taşınabilir esanslı yağ difüzörü 21*16*7.5 cm
| maksimum yağ tüketimi: | 1,5 ml/saat ± %5 |
|---|---|
| Güç gerilimi: | 12V |
| Diğer adı: | Duvara monte banyo kokusu difüzyonu |
Duvara monte banyo kokusu difüzörü, basit ve sorunsuz aromaterapi difüzörü 20.2*8*15.5 cm
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Noise Level: | Less Than 35dB |
| Noise: | <32dba |
400 ml Essential Oil Diffuser Kokusu aralığı 500 metreküp Duvar Montajlı Banyo Kokusu Diffuser Gürültüsü 32dba
| maksimum yağ tüketimi: | 1,5 ml/saat ± %5 |
|---|---|
| Güç gerilimi: | 12V |
| Diğer adı: | Duvara monte banyo kokusu difüzyonu |
Duvar Tipi HVAC Koku Sistemi 1000 Metrekare ft. Kapsama Alanı Beyaz Renk
| Color: | White |
|---|---|
| Power Supply: | AC |
| Coverage Area: | 1000 Sq. Ft. |
Duvara Monte Ev Kokusu Makinesi 14W 500m3 500ml Uçucu Yağ Difüzörü
| İsim: | hava aroma difüzörü |
|---|---|
| Özellik: | Çevre Dostu |
| Renk:: | Siyah beyaz |
Duvar Montajlı Siyah Aromaterapi Diffuser Görünümü Renk Siyah/Beyaz
| görünüm rengi: | siyah beyaz |
|---|---|
| zamanlayıcı ayarları: | 1 saat/3 saat/6 saat/açık |
| Ürün Boyutu: | 65*15*14 (cm) |
Duvar üzerine monte edilmiş beyaz aroma difüzörü 12V güç voltajı ile süper sessiz gürültü 32dba
| görünüm rengi: | siyah beyaz |
|---|---|
| Güç gerilimi: | 12V |
| Uçucu yağ montajı: | 500ml |
250ml Ticari Uçucu Yağ Difüzörü Duvara Montaj HVAC Koku Sistemi
| Güç: | 8W |
|---|---|
| Voltaj: | 12V |
| Kapasite: | 100-200 ml |
15W Sessiz Duvara Monte Ticari Aroma Difüzörü 1200m3 Kapsama Alanı
| Güç: | 15W |
|---|---|
| Voltaj: | 12V |
| Kapasite: | 500ml |

