Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ wall mounted home scent diffuser ] eşleşme 92 Ürünler.
Hvac Otel Elektrikli Aroma Difüzör 300cbm Tek Başına Ayakta
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
HVAC Sistemi 1ml / H 150ml 200cbm Otomatik Aroma Difüzör
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Gerilim (V):: | 12 |
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
Uzun Ömürlü Hava Pompalı 150Ml Metal Mini Aromaterapi Difüzörleri, koku difüzör makinesi
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Küçük Metal Hvac Koku Sistemi, 100m2 ve Perakende Mağazaları İçin Elektrikli Aroma Difüzörü
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Konforlu Zamanlayıcı Ayarları 12V1A Voltajı ile Aroma Essential Oil Diffuser 1 Saat / 3 Saat / 6 Saat / Açık ve Performans
| Max Oil Consumption: | 1.5 Ml / H ± 5% |
|---|---|
| Coverage: | 500cbm |
| Product Size: | 20.2*8*15.5( Cm) |
Düşük Gürültü 32dba Aroma Diffuser Essential Oil 500cbm Kapsama için Gelişmiş Teknoloji
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
| Product Size: | 20.2*8*15.5( Cm) |
400ml Aromaterapi Essential Oil Diffuser, Sakin Uzay Sis Modlarınıza mükemmel bir katkı Sürekli/Aralıklı
| Max Oil Consumption: | 1.5 Ml / H ± 5% |
|---|---|
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
| Other Name: | Wall Mounted Bathroom Scent Diffuser |
Gelişmiş teknoloji ile siyah esanslı yağ difüzyonu, 2000 cbm alanı kapsar
| görünüm rengi: | siyah beyaz |
|---|---|
| zamanlayıcı ayarları: | 1 saat/3 saat/6 saat/açık |
| Ürün Boyutu: | 65*15*14 (cm) |
100ml Kapasite Siyah Esanslı Yağ Diffüzörü Zamanlayıcı Ayarları 1 Saat/3 Saat/6 Saat/Açık ve Görünüm Rengi Siyah
| görünüm rengi: | siyah beyaz |
|---|---|
| zamanlayıcı ayarları: | 1 saat/3 saat/6 saat/açık |
| Esansiyel yağ düzeneği: | 1000ML |
Altın Masaüstü Siyah Diffuser Ultra Sessiz Çalışma ve Gürültü Seviyesi 32dba
| görünüm rengi: | siyah beyaz |
|---|---|
| zamanlayıcı ayarları: | 1 saat/3 saat/6 saat/açık |
| Malzeme: | Metal |

