Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ wall mounted home scent diffuser ] eşleşme 92 Ürünler.
Mağazalar için ithal pompalı ve değiştirilebilir yağlı 1000 CBM Bilgisayar Kontrollü Kokulu Hava Makinesi
| Voltaj:: | 220V / 50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
350ml mikro - nebulizasyon gümüş alüminyum hava spreyi dağıtıcı / HVAC Koku Sistemi
| Voltaj:: | 220V / 50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Mağazalar için 350ml ile Standby Silver Alüminyum Otel Koku Makinesi
| Voltaj:: | 220V / 50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
İki hava pompalı metal ev uçucu yağ Elektrikli Parfüm Difüzörü
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah beyaz |
| Yağ kapasitesi:: | 500ml |
Standby Silver Alüminyum elektrikli koku difüzörleri, yeniden doldurulmuş yağ ile duvara monte edilebilir
| Voltaj:: | 220V / 50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Gürültüsüz ve güçlü güce sahip tasarlanmış elektrikli 1000cbm uçucu yağlar difüzör makinesi
| Voltaj:: | 220V / 50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Gürültüsüz ve Yalnız Ömrü Olan Gümüş Alüminyum Ticari Esansiyel Yağ Difüzör Makinesi
| Voltaj:: | 220V / 50HZ-60Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Mağazalar için kurulmuş özelleştirilmiş sessiz Aromaterapi Difüzörleri HVAC
| Voltaj:: | 220V / 50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Sessiz Uzun Ömürlü Pompa Aromaterapi Yağı Difüzör Makinesi HVAC Yüklü
| Voltaj:: | 220V / 50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Akıllı Metal Konut Aromaterapi Yağ Difüzyonu 300ml Plastik Şişe Düşük Gürültü Seviyesi 40dBa
| Güç: | 8W |
|---|---|
| Gürültü seviyesi: | <40dba |
| Maksimum kapsama alanı: | 5000m³, 2000㎡, 20000sqft |

