Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ wall mounted home scent diffuser ] eşleşme 92 Ürünler.
Kişiselleştirilmiş koklama için 15W Siyah Metal Aromaterapi Diffuser Yakıt tüketimi 2 ml / saat
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| Maximum coverage area: | 5000 cubic meters, 1500 square meters, 15000 square feet |
Yüksek Kapsamlılıklı 500 Ml Aroma Diffuser Metal Kaplama Tasarımı Siyah / Beyaz Özelliklendirilebilir Seçenek
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| Maximum coverage area: | 5000 cubic meters, 1500 square meters, 15000 square feet |
Akıllı Aromaterapi Yağı Difüzyonu 40dBa Gürültü ve 2ml / saatlik tüketim 5000 metreküplik maksimum kapsama alanı için
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| Maksimum kapsama alanı: | 5000 metreküp, 1500 metrekare, 15000 feet kare |
Soğuk Hava Teknolojisi Şarj Edilebilir Fan 130ml Hava Aroma Difüzör Bankalar, Perakendeciler İçin Koku Difüzyonu
| Gerilim: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 6W |
| Renk: | Siyah gümüş |
130 ml yağ kapasitesi ve çalışma saatlerine sahip Portatif Koku Dağıtım Sistemi Difüzörü
| Voltaj:: | DC12V |
|---|---|
| Güç:: | 6W |
| Renk:: | Siyah gümüş |
Uzaktan Kumandalı, Elektrikli Oda Difüzörlü Yüksek Sessiz Kokulu Hava Makinesi
| Voltaj:: | DC12V |
|---|---|
| Güç:: | 6W |
| Renk:: | Siyah gümüş |
UL adaptörlü yuvarlak şekil Gümüş hava spreyi elektrikli difüzör, hava kokusu makinesi
| Voltaj:: | DC12V |
|---|---|
| Güç:: | 6W |
| Renk:: | Siyah gümüş |
Dokunmatik düğmeli LCD ekranlı 120ml Mağazalar süper uzun sessiz Elektrikli Parfüm Difüzörü
| Voltaj:: | DC12V |
|---|---|
| Güç:: | 6W |
| Renk:: | Siyah gümüş |

