Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ wall mounted home scent diffuser ] eşleşme 92 Ürünler.
Plastik Essential Oil Diffuser düşük gürültülü 32dba ve 500cbm geniş kapsamlı
| maksimum yağ tüketimi: | 1,5 ml/saat ± %5 |
|---|---|
| Güç gerilimi: | 12V |
| Diğer adı: | Duvara monte banyo kokusu difüzyonu |
400 ml banyo için beyaz plastik aromaterapi difüzörleri hafif ve düşük gürültü seviyesi
| Ürün Boyutu: | 20.2*8*15.5 (cm) |
|---|---|
| Gürültü seviyesi: | 35dB'den az |
| Voltaj: | 12V1A |
500 M3 Kapsama Beyaz Aroma Diffuser Gelişmiş Teknoloji 30*22.5*10cm Ürün Boyutları
| görünüm rengi: | siyah beyaz |
|---|---|
| Güç gerilimi: | 12V |
| Ürün Boyutu: | 30*22.5*10 (cm) |
400 ml Aromaterapi Difüzörleri, Maksimum Yağ Tüketimi 1,5 Ml / H ± 5% 20. 2*8*15. 5 Cm Ürün Boyutu
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Dimensions: | 20.2*8*15.5 |
Ev Otel Ofis Aromaterapi Yağ Diffüzörü Metal Kaplama ve Gürültü Seviyesi 40dBa
| Güç: | 10w |
|---|---|
| Gürültü seviyesi: | <40dba |
| Maksimum kapsama alanı: | 1500m³, 500㎡, 5000sqf |
Fanla Akıllı Aromaterapi Yağı Difüzyonu Maksimum Kapsama Alanı 5000m3
| Güç: | 8W |
|---|---|
| Gürültü seviyesi: | <40dba |
| Maksimum kapsama alanı: | 5000m³, 2000㎡, 20000sqft |
Ev için 1000 Cbm Otomatik kokulu Sessiz oda spreyi makinesi, Bilgisayar Kontrolü
| Voltaj:: | 220V / 50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Alüminyum ve sessiz çalışan ve güçlü sisli Küçük Alan Aroma kahve kokulu oda spreyi
| Voltaj:: | 220V / 50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
110V Otomatik HVAC Koku Sistemi 300m2 Elektrikli Oda Spreyi Dispenseri
| Gerilim: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Güç: | 18W |
| Gürültü: | <30dba |

