Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ wall mounted home scent diffuser ] eşleşme 92 Ürünler.
Siyah Duvar Montajlı Diffuser Gürültü 35dBN Altında Özelleştirilebilir Logo 65*15*14 Cm
| görünüm rengi: | siyah beyaz |
|---|---|
| zamanlayıcı ayarları: | 1 saat/3 saat/6 saat/açık |
| Ürün Boyutu: | 65*15*14 (cm) |
Ayarlanabilir Uçucu Yağ Mist Hvac Koku Sistemi 130ml Koku Kapasitesi
| Fragrance Intensity: | Adjustable |
|---|---|
| Power Supply: | AC |
| Fragrance Delivery: | Mist |
Ticari koku yayıcımız 12V 1A Voltaj ve 32dba Gürültü ile rahatlatıcı bir atmosfer yaratın
| Coverage: | 500cbm |
|---|---|
| Noise: | <32dba |
| Power: | 5W |
Uçucu Yağ İçin Beyaz AC Powered HVAC Koku Difüzörü 130ml Kapasite
| Noise Level: | <35dB |
|---|---|
| Dimensions: | 12 X 8 X 4 Inch |
| Scent Capacity: | 130ml |
Telefon Uygulama Kontrolü Ev Koku Makinesi Duvara Monte Aroma Esansiyel Yağı Difüzörü
| Gürültü: | <36 dB |
|---|---|
| Kurulum: | MERKEZİ, masaüstü, duvara monte edilebilir |
| Malzeme: | alüminyum + Metal |
HVAC anodize Alüminyum otomatik koku difüzörü 600cbm kilitli Giyim mağazaları için
| Voltaj:: | 220V / 50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
1500cbm Kapsama ile HVAC Duvara Monte Koku Difüzör Makinesi
| Tip: | hava iyonlaştırıcı |
|---|---|
| Uygulama Kontrollü: | Evet |
| Renk:: | Siyah gümüş |
Duvara Monte Hvac Esansiyel Yağı Difüzörü / Doldurulmuş 150ml Şişe Hvac Koku Makineleri
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Kilitli ve yeniden doldurulmuş yağ şişeli beyaz metal duvara monte Hvac Koku Dağıtım Sistemi
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |

