Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ wall mounted home scent diffuser ] eşleşme 92 Ürünler.
Küçük alanlar için duvara monte edilmiş esanslı yağ difüzyonu, metal kabuk
| Güç: | 10w |
|---|---|
| Gürültü seviyesi: | <40dba |
| Maksimum kapsama alanı: | 1500m³, 500㎡, 5000sqf |
500CBM 8w 250ml HVAC Aroma Koku Difüzörleri PCB Kontrolü
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Gerilim (V):: | 12 |
| Güç (W):: | 8 |
Perakendeciler için 100ML Alüminyum şık Ticari Koku Makinesi, ev için Aroma yağı Difüzörü
| Voltaj:: | DC12V |
|---|---|
| Güç:: | 6W |
| Renk:: | Siyah gümüş |
Uzaktan Kumandalı Küçük Alanlı Süper Sessiz 130ml Yağ Şişesi Ev Kokusu Hava Makinesi
| Voltaj:: | DC12V |
|---|---|
| Güç:: | 6W |
| Renk:: | Siyah gümüş |
Dokunmatik Düğmeli LCD Ekran 6W 120ml Elektrikli Parfüm Difüzörü
| Voltaj:: | DC12V |
|---|---|
| Güç:: | 6W |
| Renk:: | Siyah gümüş |
10m Uzaktan Kumanda ve 130ml Petbottle ile Süper Sessiz Ev Kokusu Hava Makinesi
| Voltaj:: | DC12V |
|---|---|
| Güç:: | 6W |
| Renk:: | Siyah gümüş |
Hvac System Hotel 8W 300cbm Elektrikli Aroma Difüzör
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
1ml / H 5W 200cbm HVAC Aroma Difüzör Ev İçin
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |

