Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ commercial aroma diffuser machine ] eşleşme 292 Ürünler.
100 ml koku kapasitesi koku difüzyonu 12V voltajlı en iyi aromaterapi deneyimi
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Fragrance Type: | Essential Oil |
| Material: | Plastic |
30ml/saat Sprey Hacimli Koku Hava Makinesi, Esansiyel Yağ Kokusu ve DC ile
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Color: | White |
| Spray Interval: | 30min |
130ML Doldurulmuş Yağ Hava Kokusu Makinesi / Alüminyum Otomatik Koku Difüzörü
| Renk:: | Siyah, Gümüş, Altın |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Otomasyon Uçucu Yağlar Aroma Kokulu Hava Makinesi, toz kaplama Metal Malzeme ile
| Malzeme:: | toz kaplama Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Gerilim (V):: | 220 |
500ml Large Capacity 220V 50W Commercial Scenting Machine HVAC Scent System with Wifi App Control
| Kapasite: | 500ml |
|---|---|
| Güç: | 50W |
| Gerilim: | 220V |
Esansiyel Yağlar Aroma 1000ml 5000CBM Kokulu Hava Makinesi 31w
| Malzeme:: | toz kaplama Metal |
|---|---|
| Gerilim (V):: | 220 |
| Güç:: | 31W |
Smart App Controlled HVAC Scent Diffuser with 500ml~2.6L Capacity and 50W Power for Hotel, Commercial, and Household Use
| Kapasite: | 500ml~2.6L |
|---|---|
| Güç: | 50W |
| Gerilim: | 220V |
Ofis, Spa, Ev Kullanımı İçin Ticari Aromatik Koku Difüzörü Esansiyel Yağ Difüzörleri
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| renk: | Gümüş, Siyah, Glod, Mavi |
| Hava pompası: | Japonya'dan Nidec / 8000 saatlik kullanım ömrü |
Alışveriş Merkezi İçin Japonya Hava Pompalı 1000M2 4l Ticari Geniş Alan Kokusu Difüzörü
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
OEM Servis Hava Kokusu Makinesi, Otomatik Koku Makinesi Tek Başına Standı
| Renk:: | Siyah, Gümüş, Altın |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
| Gürültü, ses:: | <30dba |

