Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ commercial aroma diffuser machine ] eşleşme 292 Ürünler.
6W 130ml Eloksallı Alüminyum Aromaterapi Temel Nebulizatör
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
|---|---|
| Hava pompası: | Nidec Japon pompası |
| Renk:: | Siyah gümüş |
Essential Nebulizer Eloksallı Alüminyum Aroma Yağı Difüzörü 6W
| Renk:: | Siyah gümüş |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
| Güç:: | 6W |
150ml Dahili mikro denetleyici Küçük boyutlu HVAC Ticari Koku Makinesi Casino için lüks tasarım
| Güç:: | 15W |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Kapsam:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
Taşınabilir Koku Koku Makinesi, Otomatik Elektrikli Koku Hava Difüzörü
| ad: | Koku Koku Makinesi |
|---|---|
| Malzeme: | toz kaplama Metal |
| renk: | Siyah |
Altın Masaüstü Siyah Diffuser Ultra Sessiz Çalışma ve Gürültü Seviyesi 32dba
| görünüm rengi: | siyah beyaz |
|---|---|
| zamanlayıcı ayarları: | 1 saat/3 saat/6 saat/açık |
| Malzeme: | Metal |
950 Ml Dolum Şişesi ile 5000CBM Otomasyon Uçucu Yağlar Aroma Kokulu Hava Makinesi
| ad: | Aroma Kokulu Hava Makinesi |
|---|---|
| boyut: | 5000CBM |
| renk: | Siyah |
Susuz Koku Esansiyel Yağı Nebulizatör Akıllı APP Kontrol Hava Aroma Makinesi
| Kurulum: | HVAC'a bağlı |
|---|---|
| pompa: | Alman yapımı |
| Renk: | siyah beyaz |
Elektrikli Ticari Koku Makineleri, Klima Kokusu Difüzörü
| ad: | Ticari Koku Makineleri |
|---|---|
| renk: | Gümüş, Siyah, Glod, Mavi |
| güç: | Elektrik |
Mağazalar için ithal pompalı ve değiştirilebilir yağlı 1000 CBM Bilgisayar Kontrollü Kokulu Hava Makinesi
| Voltaj:: | 220V / 50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Küçük alan 600cbm için bağımsız 150ml ticari HVAC Elektrikli Parfüm Difüzörü
| Güç:: | 15W |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Kapsam:: | 600cbm / 1000-2000square ft |

